Sensacyjne plotki. Piszą, że Orłoś zamieszkał z dużo młodszą partnerką

33

Ostatnio Maciej Orłoś oficjalnie poinformował, że bierze rozwód z trzecią żoną. Teraz pojawiły się plotki wskazujące na to, że popularny dziennikarz układa sobie życie z młodszą o 23 lata znaną prezenterką!

Sensacyjne plotki. Piszą, że Orłoś zamieszkał z dużo młodszą partnerką
Maciej Orłoś (akpa)

Jakiś czas temu pojawiły się wieści o tym, że Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś zdecydowali się na wzięcie rozwodu. Dziennikarz już kilka miesięcy temu miał wyprowadzić się z domu.

Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem rozmawiać - powiedział Orłoś w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz jeden z tygodników podaje, kto jest rzekomą nową wybranką Macieja Orłosia. Okazuje się, że... to znana prezenterka.

Wieści o tym, że były prezenter TVP wyprowadził się z domu, krążyły już od jakiegoś czasu. Mówiono, że mieszka na warszawskim Gocławiu z młodszą o 23 lata dziennikarką. Nikt jednak nie wiedział, o kogo chodzi. Chodzą słuchy, że nową wybranką prezentera jest Paulina Koziejowska (38 l.), która trzy lata temu była związana z aktorem Jackiem Borkowskim - donosi "Rewia".

Maciej Orłoś ją zachwyca

Paulina Koziejowska w przeszłości spełniała się w roli prezenterki Superstacji. Poza tym prowadziła program "Bywanie na dywanie" w Nowa TV i Eska TV. Największą popularność przyniósł jej jednak związek z Borkowskim.

Jej życie prywatne było dość zawiłe. Czy teraz ustatkuje się właśnie u boku Orłosia? "Rewia" twierdzi, że jest nim zachwycona.

Towarzyszy Maćkowi w służbowych wyjazdach. Choć jest bardzo dyskretna, to zdjęcia z różnych pięknych miejsc można odnaleźć na jej profilu w internecie. Podobno dziennikarz dużo serca wkłada teraz w urządzanie wspólnego gniazdka. Ostatnio miał kupić komfortową kanapę - zaznacza brukowiec.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić