Sensacyjne wieści. Chodzi o małżeństwo Cichopek i Hakiela

71

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już od roku są po rozwodzie. O zakończeniu małżeństwa zadecydowała gwiazda "M jak miłość". Tymczasem pojawiły się zaskakujące informacje. Chodzi o kwestię zalegalizowania związku tej pary.

Sensacyjne wieści. Chodzi o małżeństwo Cichopek i Hakiela
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel (AKPA)

W 2005 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nawiązali pierwszy kontakt. Wszystko za sprawą "Tańca z gwiazdami". W tym popularnym programie para dotarła do finału, gdzie mierzyła się z Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem. Lepiej spisali się Kasia i Marcin, dzięki czemu zdobyli Kryształową Kulę.

Znajomość Cichopek oraz Hakiela szybko przerodziła się w coś więcej. Między tanecznymi partnerami narodziło się uczucie. Na ślub zakochani nie czekali zbyt długo, choć Kasia podobno wcale nie spieszyła się przed ołtarz.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał - mówiła Cichopek w rozmowie z "Pani".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Izraelski nalot na obóz dla uchodźców. Rozlew krwi w Dżanin

Para rozwiodła się po kilkunastu latach. Obecnie relacje Kasi i Marcina są dalekie od ideału. Nierzadko między byłymi małżonkami lecą iskry.

Marcin Hakiel zapytany o powrót do Kasi Cichopek

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem Kasia Cichopek kroczy u boku Macieja Kurzajewskiego. Jakiś czas temu tancerz został zapytany o to, czy wróciłby do byłej partnerki, gdyby ta rozstała się z dziennikarzem.

Czy wróciłby Pan do Cichopek, jakby rozstała się z Kurzajewskim? - dopytywała fanka.

Marcin postanowił zareagować na to pytanie. Odpowiedział bardzo krótko i zupełnie jednoznacznie.

Nie - napisał celebryta.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 14 latach małżeństwa. Tancerz w "Mieście Kobiet" zasugerował, że był zdradzany.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić