Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ŁKU
|
aktualizacja

Siostra Łucja przewidziała, co się stanie z Polską. "Będzie jedynym krajem..."

707
Podziel się:

Siostra Łucja dos Santos przed laty miała zobaczyć Matkę Boską w Fatimie. Na ten temat powstało wiele legend. Niektórzy wierzą w objawienia, a Kościół uznał je za prawdziwe. To sprawiło, że siostra Łucja długo dzieliła się swoimi wizjami. Jedna z nich dotyczyła Polski.

Siostra Łucja przewidziała, co się stanie z Polską. "Będzie jedynym krajem..."
Lucia Dos Santos (PAP, PAULO CARRICO)

Łucja dos Santos to portugalska zakonnica, która zyskała sławę w związku z objawieniem Matki Boskiej w Fatimie. Wraz z nią Maryję miało widzieć dwoje innych dzieci. Sprawę wyjaśniał Kościół, który uznał objawienia maryjne za prawdziwe.

Siostra Łucja chętnie opowiadała o objawieniach. Dotyczyły one przyszłości świata, a jedno z nich mówiło o możliwym wybuchu III wojny światowej, w trakcie której miało dojść do użycia broni jądrowej.

Siostra Łucja miała wstrząsającą wizję. Dotyczy Polski

Zmarła w 2005 roku zakonnica mówiła, że podczas jednego z objawień miała otrzymać od Maryi specjalną misję. - Ty zostaniesz tu przez jakiś czas. Jezus chce posłużyć się tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałabym ustanowić na świecie nabożeństwo do mojego Niepokalanego Serca - miała usłyszeć siostra Łucja.

Chociaż siostra Łucja dos Santos zmarła na początku 2005 roku, to pozostawiła po sobie wiele wizji i opowiadań. Dotyczą one przyszłości naszego globu. Zakonnica przewidywała m.in. powódź, która ma zalać Niemcy, Danię i Holandię.

Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa - twierdziła siostra Łucja.

Zakonnica poruszyła też temat przyszłości Polski.

Polska w tym przypadku zostanie oszczędzona. Będzie jedynym krajem, który ze światowej katastrofy wyjdzie jako państwo mocniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata poprzez ustrój, który stworzy. Poprzez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym - wyjawiła siostra Łucja.

Zakonnica zapowiedziała, że w przyszłości Polska będzie wierna prawu Bożemu, gdyż "zaznała wystarczająco dużo krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia".

Zobacz także: Poruszające nagranie. 11 niezidentyfikowanych ciał pochowanych w Buczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(707)
Malikut2010
miesiąc temu
Był już taki jeden podobno polski bohater ps.TW "Wolski",który przez całe swe życie kpił i zwalczał Kościół katolicki.Nawet na jego zlecenie zabito potajemnie bestialsko kilku księży,bo nie tak się wypowiadali o systemie,który ów generał wprowadził w Polsce.Jednak kiedy przyszedł jego czas i zobaczył na horyzoncie kostuchę, która wesoło podążała w jego kierunku to w ostatniej godzinie swojego plugawego żywota błagał o katolickiego księdza. Znacie tow.generała Jaruzelskiego. O nim tu mowa... Takich nędznych bohaterów znam tysiące. Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.
Lendy
miesiąc temu
To nie jest siostra Lucja
.......
miesiąc temu
Starcze omamy.
Dsa
miesiąc temu
W Afganistanie też stosują prawo boże i wiele osób nie widzi następnego wschodu słońca.
Aragorn
miesiąc temu
W naszym kraju monopol na wizję posiada tylko Antoni i jego zespół.
Ciekawe
miesiąc temu
Czy w tej bajce były smoki?
???
miesiąc temu
Co na to wróżbita Maciej
Sensowna
miesiąc temu
6252 Najlepszy portal z lalkami to 😁𝙋 𝙐 𝙆 𝘼 𝘾 𝙕 𝙐😁 i to nie ulega wątpliwości 😂
Airwolf
miesiąc temu
Działa coś?
Baju baju
miesiąc temu
Baju baju
Polak
miesiąc temu
Wystarczy że jeden głupi znajdzie drugiego głupiego który go słucha.Tak powstają bajki,religie i inne historie.
JANEX
miesiąc temu
Nie ważne jak będzie ważne aby PO szlak trafił a potem będzie lepiej
EUropejczyk
miesiąc temu
Czy ona to przepowiadała przed 1939 czy po 1939r. dla Polski jako II RP, PRL czy jako III i IV RP ? A co miała do przepowiednia dla Indian z Manitou, Eskimosów, itp. ?Tylko Polacy...kto to wmawia Polakom o wyróżnieniu we Wszechświecie? A ta zbiórka podpisów w sprawie obrony chrześcijan w Polsce to nietrafiony pomysł...ktoś nie wierzy w przepowiednie i dlatego szuka możliwości wprowadz
getoy
miesiąc temu
A jaką przyszłość emerytom zapowiada Morawiecki? Na ile bułeczek wystarczy emerytura? Chyba na dużo więcej ale tym, którzy odejdą z zarządu Stadionu Narodowego, gdzie średnia płaca była grubo powyżej 50 tys.zł.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić