Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Marta Kutkowska
|

Dalsze wieści z wywiadu Meghan Markle u Oprah. Poruszające słowa o ojcu

13
Podziel się:

Na wywiad księżnej Meghan i księcia Harrego u Oprah czekał cały świat. Aktorka i aktywistka społeczna w bolesnych słowach rozliczyła się nie tylko z "firmą", ale też z własnym ojcem.

Dalsze wieści z wywiadu Meghan Markle u Oprah. Poruszające słowa o ojcu
Meghan Markle opowiedziała o relacjach z ojcem. (EASTNEWS, EASTNEWS)

Ta rozmowa z pewnością przejdzie do historii. Komentatorzy porównują wystąpienie Meghan do słynnego wywiadu księżnej Diany z Martinem Bashirem.

"Po prostu nie miałam ochoty już żyć" - wyznała księżna Sussex, opisując swoje doświadczenia na brytyjskim dworze królewskim. "Miałam samobójcze myśli. Wydawało mi się, że to rozwiązałoby wszystko dla wszystkich" - dodała.

Byli "royalsi" opowiadają, że członkowie dworu królewskiego martwili się, jaki będzie kolor skóry pierwszego potomka pary, Archiego. Matka Meghan Markle, Doria Ragland, jest bowiem czarnoskóra.

Rasizm to jednak nie jedyna rzecz, z którą księżna Meghan musiał się mierzyć w ostatnich latach.

Ojciec marnotrawny

Rodzice księżnej Meghan rozstali się, gdy dziewczynka miała 6 lat. Od tamtej pory ojciec nie utrzymywał kontaktu z córką. Sytuacja zmieniła się, gdy Meghan zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Wtedy Thomas Markle postanowił o sobie przypomnieć. A później robił to już regularnie, za pomocą tabloidów. Za swoje wynurzenia kasował po kilkanaście tysięcy dolarów. Jego aroganckie, oczerniające córkę wypowiedzi, pojawiały się regularnie na łamach brytyjskiej i amerykańskiej prasy.

W wywiadzie dla "Daily Mail" mówił, jak wyglądają jego relacje z córką: "Boli mnie to, że zupełnie mnie odcięła. Miałem numery telefonów do niej i do Pałacu, ale od kiedy wyraziłem się niepochlebnie na temat rodziny królewskiej, zostałem zupełnie odcięty".

Księżna udowadniała wielokrotnie, że jej ojciec kłamie, by zyskać rozgłos. Sama podejmowała próby kontaktu i proponowała pomoc finansową. W końcu, mając dość jego nieustannych ataków, napisała do niego intymny list, który także został przez niego sprzedany do mediów:

"Tato, piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc, dlaczego zdecydowałeś się iść tą drogą i odwracać wzrok od bólu, który powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków" - pisze księżna Meghan.

Teraz, w wywiadzie dla Oprah, kobieta zdecydowała się ostatecznie odciąć od ojca. Jej słowa są pełne nieskrywanego żalu:

"Bardzo mi przykro. To znaczy: straciłam ojca, straciłam dziecko, prawie straciłam swoje imię. Mam na myśli utratę tożsamości. Ale ja wciąż stoję i mam nadzieję, że ludzie wyniosą z tego wszystkiego wiedzę, że jest też druga strona" – podsumowała Meghan Markle.
Zobacz także: #Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(13)
Frank
rok temu
No proszę jak czarni i metysi rozgrywaja białych i to United Kingdom. Brytole powinni ich zabić.
Jola
rok temu
megan kup se sznur itd.
Jola
rok temu
megan kup se sznur itd.
nemo
rok temu
Nikt się nie zastanawia że prawda leży zwykle po środku...
Ewajot
rok temu
Kto wie, może sytuacja Megan w rodzinie królewskiej była podobna do losu bohaterki"Trędowatej"? Oficjalnie dwór przyjął ją z honorami a w zaciszu królewskich komnat była dla nich jak trędowata, nie tej sfery, nie z tej rasy, nie arystokratka
żenującywywia...
rok temu
ona ma ze wszystkimi jakieś problemy - a sama jest problemem, jej narcyzm, egocentryzm i hipokryzja.
Mini
rok temu
Tak po niej jedziecie a zapomnieliście co doprowadziło Dianę do śmierci cały świat po niej płakał a za życia ja potępiało wielu sami powinniście spróbować żyć w tych konwenansach dworskich. Anglia dawno powinna zlikwidować monarchia królowa i jej cała wynaturzona obłuda rodzinkę zgraję pedofilów zboczeń ów i nawidamkow tylko nieroby a utrzymują ich emigranci i ludzie pracujący a wy jeszcze oczerniacie kMegan a nie Ksiazeca rodzinę wstyd ta rodzina nie raz pokazała że nie umie stać murem za bliskimi woli zgnoic i uciszyć ot co
SKANDAL
rok temu
Rasizm, rasizm rasizm. Jak można w tytule artykułu o murzynce zawrzeć słowo BAWEŁNA? Ps. Żartowałem. Niech się weźmie do roboty na plantacji.
Iza
rok temu
To ile skasowali za ten wywiad ? Wszystko jest na sprzedaż jak się okazuje. Byleby zachować odpowiednio wysoka pozycję finansową.
luvac
rok temu
Ta Megan jest wyjątkowo głupią istotą. Zastanawianie się,jaki kolor skóry będzie miało dziecko ze związku mulatki i białego , to oczywiście rasizm. Jednak kiedy rodzina zastanawia się, czy dziecko będzie miało ciemne oczy, czy błękitne, czarne, czy rude włosy, a może włosy kręcone lub nie, to oczywiście wtedy wszystko jest w jak najlepszym porządku.
leń
rok temu
kasy im zabrakło na wystawne życie
pawel
rok temu
Oprah ...jankesi nie wiedza kto to jest ? ...jutro znowu się rozpłacze i powie że ja ktoś zgwałcił...urojenia patologiczne .
pawel
rok temu
puchar przechodni nie wie jak kończy się film ...Diana wie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić