aktualizacja 

Skandowali ***** *** pod sceną. Beata Kozidrak odpowiedziała w 3 słowach

607

W trakcie jednego z ostatnich koncertów fani Beaty Kozidrak zaczęli skandować wulgarne hasło. Było ono wymierzone w partię rządzącą. Jak zareagowała wokalistka? Bardzo wymownie.

Skandowali ***** *** pod sceną. Beata Kozidrak odpowiedziała w 3 słowach
Beata Kozidrak (Licencjodawca, AKPA)

Beata Kozidrak od lat 70. jest obecna w branży muzycznej. Zaczynała od amatorskich występów z bratem. W 1978 roku założyli natomiast zespół Bajm. Od tego momentu piosenkarka wypuściła sporo przebojów z grupą. Poza tym na przestrzeni lat spełniała się jako solowa wokalistka.

Kozidrak cieszy się niemałą popularnością. Jej twórczość jest wręcz ponadczasowa. Piosenki autorstwa tej artystki ochoczo nucą zarówno młodsze, jak i starsze osoby.

Piosenkarka oczywiście nie przestaje koncertować. Jeden z jej ostatnich występów miał miejsce w Warszawie. W trakcie tego wydarzenia zgromadzeni w pewnym momencie zaczęli skandować wulgarne hasło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pan Marcin nie wierzy w PPK: kapitał trzy razy przejedzą. Paweł Borys: To nie jest OFE. Warto

Fani postanowili wyrazić swoją dezaprobatę względem rządów Prawa i Sprawiedliwości. Uczynili to w niewybredny sposób - przy użyciu wulgarnego hasła.

Na koncercie Beaty Kozidrak w Warszawie cała sala krzyczała "j***ć PiS" - czytamy w opisie jednego z tiktokowych nagrań.

Kozidrak nie potępiła fanów. Jej gesty i ogólna postawa wskazywały natomiast na to, że takie zachowanie wręcz jej się podoba.

Niech żyje stolica - mówiła w reakcji na okrzyki pod adresem PiS.

Emerytura Beaty Kozidrak. Jasne stanowisko gwiazdy

Ostatnio głośno zrobiło się o wypowiedzi Beaty Kozidrak na temat emerytur. Gwiazdy nierzadko narzekają na świadczenia. Co na to piosenkarka Bajmu?

Życie nauczyło mnie inwestowania i ja nigdy nie liczyłam na nasz system, na opiekuńczość państwa. Raz jako jedna z licznych firm, bo ja mam firmę, dostałam dotację, która pomogła żyć moim pracownikom, bo oni nie mieli za co żyć w okresie pandemii - podkreśliła w rozmowie z gazeta.pl.

Choć Kozidrak osiągnęła wiek emerytalny, to nadal pracuje. Na świadczenia z ZUS nie liczy, więc zapewne będzie jeszcze koncertować przez kolejne lata.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić