aktualizacja 

Skromna Górniak o swym majątku. "Nie obnoszę się"

72

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej uznanych polskich piosenkarek, co niesie za sobą niemałe korzyści finansowe. Mimo że gwiazda nie musi na niczym oszczędzać, nie podoba jej się rozrzutny styl życia. Surowo ocenia pod tym względem koleżanki po fachu.

Skromna Górniak o swym majątku. "Nie obnoszę się"
Edyta Górniak zabrała głos na temat innych gwiazd. Piosenkarka nie ma o nich najlepszego zdania, powód jest kuriozalny (AKPA, AKPA, Piętka Mieszko)

Edyta Górniak podzieliła się swoimi refleksjami w rozmowie z "Faktem". Piosenkarka zwierzyła się, że nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych. Wręcz przeciwnie, surowo ocenia koleżanki z show biznesu, które chwalą się życiem na wysokim poziomie.

Nie przywiązuję wagi do rzeczy materialnych. Ale nie możemy się wstydzić, że potrzebujemy pieniędzy – opowiadała Edyta Górniak ("Fakt").

Edyta Górniak krytykuje inne gwiazdy. Co ma im do zarzucenia?

Autorka hitu "To nie ja" dała do zrozumienia, że nie podoba jej się postępowanie koleżanek, które chwalą się w sieci drogimi zakupami. Piosenkarka podkreślała, że w przeciwieństwie do innych gwiazd nie obnosi się z "marmurami" czy innymi oznakami luksusowymi stylu życia.

Ja się jednak nie obnoszę z marmurami, kawiorami, szampanem tak wprost ostentacyjnie. Nikt nie wie, czy ja mam w domu złoty kran, czy może mam drewniany kran. Nigdy się nie chwaliłam, bo to nie ma dla mnie wartości – wyliczała Edyta Górniak ("Fakt").
Zobacz także: Zobacz też: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Edyta Górniak wskazała, że priorytetem jest dla niej pogłębianie życia duchowego. Zamiast tego woli dążyć do osiągnięcia stanu "zen" i egzystować w zgodzie z wyznawanymi przez siebie wartościami.

Dla mnie się liczy zen. Mój ekskluziw najdroższy to jest spokój i cisza serca – oświadczyła Edyta Górniak ("Fakt").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić