Ślub i wspólne dziecko? Nowe doniesienia o Cichopek i Kurzajewskim

125

Fani Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zastanawiają się, jak potoczą się ich dalsze losy. Teraz pojawiły się doniesienia o ślubie i wspólnym dziecku. Czy ich związek zostanie sformalizowany już niebawem?

Ślub i wspólne dziecko? Nowe doniesienia o Cichopek i Kurzajewskim
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili, że są parą. Związek ogłosili w dniu 40. urodzin prezenterki. Najwidoczniej uznali, że dalsze pozostawanie w ukryciu nie ma sensu. Tym bardziej, że mocno uaktywniła się Paulina Smaszcz, była żona dziennikarza.

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE - pisała w mediach społecznościowych.

Cichopek i Kurzajewskiego łączy nie tylko uczucie, ale i fakt, że oboje są po rozwodzie. Teraz ich fani zastanawiają się, czy postawią na formalizację związku. Sprawa jest na tyle gorącym tematem, że przykuła nawet uwagę bukmacherów. Betfan przewiduje, że para zamieszka razem i weźmie ślub.

Według przewidywań BETFAN, para ma duże szanse zamieszkać ze sobą przed końcem 2023 r. To jednak nie wszystko. Zdaniem bukmachera Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną małżeństwem. Bukmacher na ten scenariusz wyznaczył kurs 1.25, co oznacza duże prawdopodobieństwo zdarzenia. Zdaniem BETFAN najbardziej realnym terminem ślubu celebrytów jest 2023 r. - zaznaczono w analizie bukmachera, którą przytacza jastrzabpost.pl.

Bukmacher większe szanse daje scenariuszowi, że Cichopek i Kurzajewski nie wezmą ślubu kościelnego. - A przynajmniej nie do końca 2024 r., czyli w okresie objętym analizą. Warto jednak zauważyć, że kurs na opcję ze ślubem kościelnym nie jest w BETFAN dużo wyższy (2.35, że para weźmie ślub kościelny; 1.50, że nie), więc nie można wykluczyć, że para stanie jednak przed ołtarzem - podkreślono.

Cichopek i Kurzajewski doczekają się dziecka?

Dziennikarz i prezenterka mają dzieci z poprzednich związków. A czy zdecydują się również na wspólne potomstwo?

Chociaż każde z popularnych celebrytów ma już dzieci z poprzednich związków, można postawić pytanie, czy patchworkowa rodzina powiększy się o kolejnego potomka. Wedle przewidywań bukmachera, Katarzyna Cichopek nie ogłosi jednak radosnej nowiny przed końcem 2024 r. - podaje Betfan.
Zobacz także: Poślizgnął się i wpadł pod koła. Dramatyczny wypadek rowerzysty w Zielonej Górze
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić