To koniec! Magda Gessler nie odpowiada już za tę restaurację

12

Pomniejszyła się lista restauracji, których twarzą jest Magda Gessler. Celebrytka nie współpracuje już ze "Schroniskiem Smaków", które mieści się w Bukowinie Tatrzańskiej. Okoliczności rozstania są co najmniej zaskakujące.

To koniec! Magda Gessler nie odpowiada już za tę restaurację
Magda Gessler (AKPA, Kurnikowski)

Tak naprawdę nie wiemy, kto zakończył współpracę, bo... obie strony twierdzą, że to ich decyzja! Wszystko zaczęło się od tego, że przedstawiciele "Schroniska Smaków" wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że kończą kooperację z Gessler.

Podano kilka przyczyn. Główną ma być zachowanie Magdy Gessler w połowie stycznia, kiedy to wydała oświadczenie po uruchomieniu lokalu. Restauracja porozumiała się wtedy z prawnikami celebrytki, a ona stwierdziła, że nic o tym nie wiedziała.

Przedstawiciele restauracji doceniają współpracę z Gessler. Wiedzą, że wiele im to dało. Z drugiej strony chcą pójść własną ścieżką. Zmieniają nazwę na "Schronisko Bukowina" i rozpoczynają nowy etap.

Od samego początku bardzo ceniliśmy sobie współpracę i wiemy, że gdyby nie Pani Magda, to moglibyśmy nie być tu, gdzie jesteśmy teraz. Po ponad pięciu latach współpracy postanowiliśmy podjąć decyzję, że należy pójść własną drogą i zacząć budować nową markę, bez udziału Magdy Gessler - czytamy w oświadczeniu.

Gessler pisze o winie franczyzobiorcy!

Co ciekawe, kilka godzin później pojawił się wpis na facebookowym koncie Magdy Gessler. Z tego oświadczenia wynika z kolei, że... to ona zakończyła współpracę!

TO JUŻ NIE JEST MIEJSCE MAGDY GESSLER. W dniu 29.01 z winy franczyzobiorcy rozwiązałam umowę ze skutkiem natychmiastowym. Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę. I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd, wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu. W związku z tym, od 29.01.2021 r. to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem - podaje restauratorka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić