aktualizacja 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kompromitująca wpadka pana młodego

1

W tym reality show chodzi o to, by wziąć ślub z nigdy wcześniej niewidzianą osobą. Pan młody był przekonany, że zmierzająca w jego kierunku kobieta to jego przyszła żona. Niestety, dziewczyna okazała się być druhną. Sprawa ma zaskakujący finał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kompromitująca wpadka pana młodego
Adam Aveling (TikTok)

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to hit w wielu krajach, nie tylko w Polsce. W 2021 roku w Wielkiej Brytanii ruszył już 6. sezon tego formatu (podobnie z resztą, jak i u nas).

Jednym z uczestników jest Adam Aveling. Zaliczył on jednak niemałą wpadkę już na starcie. Mężczyzna był w takich emocjach, że głośno zachwycił się wyglądem podchodzącej do niego kobiety, pewien, że to właśnie ją poślubi.

To tylko druhna, Adam. Fałszywy alarm - gasił rozemocjonowanego pana młodego ojciec.

I co teraz?

Cała sytuacja została nagrana i wrzucona na TikToka, gdzie stała się wiralem. Internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Ostrzeżenie jeszcze przed ślubem. Podoba mu się przyjaciółka i na jej widok mówi: Wow? Trzeba uciekać - pisała jedna z użytkowniczek.
Wyobraź sobie branie ślubu z kimś, kto na widok druhny mówi: Wow. To nie za dobry początek - wtórowała druga.

Okazuje się jednak, że Tayah, z którą Adam faktycznie wziął ślub, nie miała mu za złe pomyłki. Mało tego! Są ze sobą do dziś, a nawet zdecydowali się na odnowienie przysięgi! To się dopiero nazywa spaść na cztery łapy!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić