"Ślub od pierwszego wejrzenia": Mówiono o kryzysie. Już wszystko jasne!

4

Jeszcze niedawno fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podejrzewali, że Anita i Adrian ukrywają swoje rozstanie. Teraz małżonkowie z trzeciej edycji programu zamknęli usta krytykom. Pokazali w sieci wymowne zdjęcia - tylko we dwoje. O kryzysie nie ma mowy. Znaleźli sposób, by "znów poczuć się jak dawniej".

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Mówiono o kryzysie. Już wszystko jasne!
Anita i Adrian z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" najwyraźniej zażegnali kryzys. Wybrali się w ponowną podróż poślubną (Instagram)

Anita i Adrian Szydłowscy to jeden z nielicznych przykładów skuteczności ekspertów zaangażowanych w tworzenie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dobrana przez nich para z trzeciej edycji nie tylko przetrwała telewizyjny eksperyment, ale i może się pochwalić już pięcioletnim stażem. Małżonkowie doczekali się też dwojga dzieci: Jerzyka i Bianki, a wielu fanów ślubnego show TVN chętnie śledzi losy rodziny w mediach społecznościowych.

W ostatnich tygodniach internauci coraz głośniej mówili jednak o kryzysie w związku Szydłowskich, doszukując się przesłanek m.in w braku wspólnych zdjęć pary w sieci. Choć początkowo Anita starała się wykpić sugestie fanów o rozstaniu, podejrzenia tylko narastały. Wygląda jednak na to, że małżonkowie położyli właśnie kres plotkom. Pochwalili się ponowną podróżą poślubną!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Czas rozpocząć naszą podróż poślubną! Taką, jakiej nigdy nie było, bo to nasz pierwszy raz, kiedy jesteśmy sami na wyjeździe, od czasu tych kilku dni, zaraz po ślubie, które spędziliśmy w Grecji - napisała na Instagramie Anita, przyznając jednocześnie, jak bardzo w ostatnich latach brakowało im przestrzeni wyłącznie dla siebie.
Bardzo potrzebowaliśmy tego czasu dla siebie. Nigdzie się nie spieszyć, znów poczuć się jak dawniej. Rozmawiać, pozwolić sobie na spontaniczność, przygodę... Odkryć siebie na nowo po tych prawie 5 latach - czytamy we wpisie uczestniczki programu TVN.

Czy fani Anity i Adriana w końcu odetchną z ulgą? Ich obszerne relacje z podroży zdają się być najlepszym dowodem na to, że małżonkowie z telewizyjnego eksperymentu mają się doskonale.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić