o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Smutne wieści nt. Bogumiły Wander. "Nie poznaje mnie"

9
Podziel się

Bogumiła Wander od dwóch lat przebywa w luksusowym domu opieki w podwarszawskim Konstancinie. Ostatnio żonę odwiedził Krzysztof Baranowski, który przekazał najnowsze informacje na temat jej stanu.

Smutne wieści nt. Bogumiły Wander. "Nie poznaje mnie"
Bogumiła Wander (akpa)
bEibVFbF

Gdy Bogumiła Wander zaczęła podupadać zdrowotnie ze względu na chorobę Alzheimera, trafiła do ośrodka w Konstancinie. Co prawda pokazywała się publicznie, ale było widać, że jest bardzo mocno zagubiona.

Mąż nie był w stanie zapewniać jej odpowiedniej opieki. Sprzedał mieszkanie, by zapewnić żonie pobyt w specjalistycznym ośrodku.

bEibVFbH

Pandemia rozdzieliła go z Bogumiłą. Małżeństwo spotkało się dopiero w lutym tego roku. Gdy Krzysztof Baranowski zobaczył żonę, był w wielkim szoku. Przyznawał, że "Bogusia żyje w innym świecie".

W jakim stanie jest Bogumiła Wander?

Ostatnie widzenie z żoną było szczególnie trudne dla Krzysztofa Baranowskiego.

bEibVFbN
Nie poznaje mnie, ale będziemy się teraz częściej widywać i może się coś zmieni - podkreślił w "Dobrym Tygodniu".

Przekazał też pozytywne wieści. - Zastałem ją w dobrej formie, siedziałem przy niej, trzymałem za rękę. Nawet sobie tutaj tańczyła - powiedział Baranowski.

bEibVFbO

Bogumiła Wander była kiedyś gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadziła festiwale, a ponadto zapowiadała programy. Uważano ją za prawdziwą ozdobę szklanego ekranu. Z telewizji odeszła w 2003 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEibVFci
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Allana
miesiąc temu
Mam chorego tatę ale nie stać mnie żeby poszedł do dobrego domu opieki .Jest bardzo ciężko całej mojej rodzinie.Ta choroba dotknęła nas wszystakich najbardziej moją 11 letnią córę która na to patrzy.
Sasiad
miesiąc temu
Luszie co tam sie dzia;o w tym zwiazku to siwy dym
miszcz
miesiąc temu
Ja wzdycham za Beatka z Polsatu
bEibVFcj
Jola
miesiąc temu
Ludzi nie powinno się traktować jak zwierzątek! Jest chora i powinna godnie się starzec!wymalowana jak krasnal ogrodowy i wszyscy ją oglądają a ona biedna nie świadoma niczego co się dzieje! Przykre..
Tom
miesiąc temu
Pamiętam ja za dzieciaka ikona telewizji każdy facet wzdychal jak ją widział i czekał na cokolwiek z nią by ją zobaczyć najpiękniejsza prowadząca. Zdrowia życzę.
Elzbieta
miesiąc temu
To jest bardzo przykra choroba i
Rega
miesiąc temu
Świat nie kręci się wokół Bogusi A jeśli by była gwiazda toby świeciła na niebie rozkraczona Ale by świeciła
Katarzyna
miesiąc temu
Życie. To są ludzkue sorawy. Tylko czy ona chcialaby, by takie informacje na jej temat trafiały do sieci czy raczej wolałaby zostać zapamietana tak jak ją widzowie ogladali w TV.
Magda
miesiąc temu
Smutne życzyć tylko poprawy zdrowia
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić