aktualizacja 

Doda przesadziła. Pokazała za dużo. Musiała się przebierać 5 razy

89

Wiele polskich gwiazd doceniło możliwości, jakie daje publikowanie w coraz popularniejszej aplikacji TikTok. Do tego grona zalicza się Doda. Niestety, piosenkarce nie zawsze jest łatwo. Ostatnio piosenkarka zmagała się z algorytmem.

Doda przesadziła. Pokazała za dużo. Musiała się przebierać 5 razy
Doda należy do gwiazd, które używają TikToka. Nie zawsze jest łatwo (TikTok)

Regulamin TikToka zakazuje m.in. publikacji treści związanych z nagością czy scen przemocy. Ponieważ aplikacja wspiera się specjalnym algorytmem, który ma za zadanie wychwytywać tego typu materiały, czasami zdarzają się "wypadki".

Doda musiała przebierać się aż cztery razy

Z algorytmem zmierzyła się ostatnio Doda. Słynąca z odważnych stylizacji piosenkarka chciała nagrać filmik i opublikować go w aplikacji.

Niestety, gdy Doda sądziła, że ma już całą pracę za sobą, stanęła przed poważnym problemem. Przygotowany przez nią materiał został usunięty z aplikacji. Powód? Algorytm uznał, że strój piosenkarki jest nieodpowiedni.

Doda zmieniła bluzkę na bardziej zabudowaną. Jednak i to nie pomogło – materiał został usunięty z tego samego powodu. Ostatecznie piosenkarka musiała przebierać się aż pięć razy.

Zmieniłam cztery razy bluzkę i cztery razy usunął mi TikTok ze względu na "aktywność seks i nagość". To tym razem będzie Sodoma i Dodora – zażartowała piosenkarka w opisie filmiku.

Uwaga! Poniższy film zawiera wulgaryzmy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Zobacz też: Doda wynajęła do swojego filmu luksusowy jacht. Cena łodzi zwala z nóg
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić