aktualizacja 

Sołtysik ma o 24 lata młodszą żonę. Oto co "doskwiera" mu najbardziej

49

Andrzej Sołtysik skończy w tym roku 57 lat. Prezenter ma u swego boku młodszą o 24 lata małżonkę, Annę. Gwiazdor "Dzień Dobry TVN" wyznał, jak wygląda ich relacja i co doskwiera mu najbardziej w małżeństwie.

Sołtysik ma o 24 lata młodszą żonę. Oto co "doskwiera" mu najbardziej
Sołtysik o młodszej o 24 lata żonie. "Czasem mi to doskwiera" (AKPA, AKPA)

Andrzej Sołtysik był żonaty trzy razy. Dopiero ostatnie małżeństwo przyniosło mu prawdziwe szczęście. Wraz z Patrycją jest w związku od 2015 roku, para doczekała się także syna Stanisława. Rodzina na co dzień mieszka w Krakowie. Andrzej Sołtysik wyznał, jak wygląda jego relacja z żoną nie tylko poprzez jego częste wyjazdy, ale także na co dzień.

Miłość bywa trudna. Małżeństwo to wieczne kompromisy, ale dystans i poczucie humoru oraz chyba moje życiowe doświadczenie. (...) Oczywiście kłócimy się, spieramy, ale mamy jeden wspólny cel, nasz dom, nasza rodzina, nasze miejsce na ziemi jest najważniejsze, a życie jest tylko jedno i jest nasze - zdradził serwisowi "Co za tydzień".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zatroskany Sołtysik tuli żonę na peronie

Sołtysik o młodszej o 24 lata żonie. "Czasem mi to doskwiera"

Andrzej Sołtysik skończy w tym roku 57 lat, a jego małżonka 33. Dzielą ich ponad dwie dekady. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" niejednokrotnie podkreślał, że wiek nie ma dla niego znaczenia i w niczym nie przeszkadza, a wręcz różnica wieku się "spłaszcza".

Pati ze swoją urodą ma 21, wygląda na 18, ale jej głowa to jest głowa 30-letniej, pewnej siebie, dojrzałej kobiety - mówił w programie "Śluby gwiazd".

Bardziej gwiazdorowi TVN doskwierają częste wyjazdy do pracy. Wraz z rodziną mieszka bowiem w Krakowie, a często musi wyjeżdżać do Warszawy. Nie zabiera jednak ze sobą ukochanej. Patrycja Sołtysik pracuje w domu prowadząc media społecznościowe.

Moja częsta nieobecność, czyli te warszawskie delegacje, czasem mi to doskwiera, przyznaję, ale częściej widzę w tym pozytyw, bo się pojawia dziwne uczucie tęsknoty, które potem się realizuje, kiedy człowiek wraca do domu - bezcenne - wyznał Andrzej Sołtysik.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić