Tak wyglądała kiedyś Doda. Zdjęcie sprzed 27 lat

9

Dorota Rabczewska to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. 39-latka od lat jest aktywna w polskim show-biznesie i na scenie muzycznej. Bycie piosenkarką to spełnienie jej marzeń z dzieciństwa. Właśnie pokazała zdjęcie sprzed 27 lat! Tak Doda wyglądała kiedyś.

Tak wyglądała kiedyś Doda. Zdjęcie sprzed 27 lat
Tak wyglądała kiedyś Doda. Zdjęcie sprzed 27 lat (AKPA, AKPA)

Doda urodziła się w 1984 roku. 15 lutego wokalistka skończyła 39 lat. Niejednokrotnie wspominała publicznie, że gdy tylko wypowiedziała pierwsze słowo, oznajmiła rodzinie, że zostanie gwiazdą. Tak też się stało i dziś jest rozpoznawalna w całym kraju.

Z okazji urodzin Dody Polsat udostępnił nagranie sprzed 27 lat. Śpiewała na imprezie "Powitanie Lata w Gdańsku", organizowanej przez stację w 1996 r. Sama wokalistka również odniosła się do tego wydarzenia i udostępniła kadry z pamiętnego wideo w swoich mediach społecznościowych. Tak wyglądała kiedyś Doda!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"

Tak wyglądała kiedyś Doda. Zdjęcie sprzed 27 lat

Jak w dzieciństwie wyglądała Doda? Gwiazda pokazała zdjęcie na Intagramie. Napisała, że spełniło się jej dziecięce marzenie o byciu sławną. Po latach jest z siebie bardzo dumna.

Kochani! Jest to bardzo poważny post, nad którym zachęcam pochylić się z pełną uwagą i estymą. Nie jest on również sponsorowany przez elfy, chociaż mógłby, ponieważ zadaje kłam jakobym zoperowała sobie uszy w celu uczynienia ich bardziej elfimi - komentuje Rabczewska.

Zdjęcie sprzed 27 lat przypomniało wokalistce o tym, by doceniać to, co ma i cieszyć się życiem. - Kiedy mam gorszy dzień, doceniam to SZCZĘŚCIE iż moja praca to codzienne spełnianie marzeń z dzieciństwa, to pielęgnowanie tego, co zasiałam jako dziecko 27 lat temu - muzycznej pasji… - napisała poruszona.

Gdy Doda miała 14 lat, została aktorka musicalową teatru Buffo. Występowała w kultowym musicalu "Metro". W 2000 r. została wokalistką zespołu Virgin, a dwa lata później, po wydaniu debiutanckiego krążka, zdobyła ogólnopolską sławę. Karierę rozwija do dziś.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić