Sonia Bohosiewicz w bikini. Rozgrzała fanów do czerwoności

13

Znana aktorka Sonia Bohosiewicz wybrała się na wakacje nad polskie morze. Z tej okazji podzieliła się z mediach społecznościowych zdjęciem w bikini. Fotografia rozgrzała fanów do czerwoności. Aktorka pożaliła się jednak, że doskwierają jej paparazzi, którzy nie opuszczają gwiazdy nawet na krok.

Sonia Bohosiewicz w bikini. Rozgrzała fanów do czerwoności
Sonia Bohosiewicz podzieliła się z internautami zmysłowym zdjęciem (AKPA)

Sonia Bohosiewicz rozpoczynała karierę aktorską w "Miodowych latach" oraz "Magdzie M.". Sławę przyniosła jej rola Hanki w głośnym filmie "Rezerwat" z 2017 roku. Za swoją kreację otrzymała m.in. Złotego Lwa oraz Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Aktorka zagrała także w "Czasie honoru", "Wojnie polsko-ruskiej" czy "Diagnozie". Od 2020 roku możemy oglądać ją na ekranie w serialu "Usta Usta" emitowanym przez TVN. Prywatnie aktorka jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pawłem Majewskim. Ma z nim dwóch synów: Teodora i Leonarda.

Sonia Bohosiewicz na plaży w czarnym bikini. Zdjęcie przypadło internautom do gustu

Aktorka lubi pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami za sprawą mediów społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła blisko 350 tys. obserwujących. Tym razem podzieliła się z nimi kuszącą fotografią.

Na zamieszczonym zdjęciu, Sonia Bohosiewicz występuje w czarnym bikini. Wypoczywa na leżaku z lemoniadą w ręku.

Lemoniada napój boski, nawet łysym rosną włoski – podpisała fotografię zabawnym wierszykiem.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdjęcie bardzo spodobało się obserwującym. Zwrócono uwagę na niezwykłą urodę aktorki.

Śliczna pani jest – napisał jeden z komentujących.
Miłego wypoczynku – życzyła kolejna osoba.

Sonia Bohosiewicz skarży się na paparazzich. "Kurtyna"

Dosłownie dzień później aktorka zamieściła w sieci kolejny wpis. Poskarżyła się w nim, że natrętni fotoreporterzy nie dają jej spokoju. Za nic mają fakt, że odpoczywa na plaży z dziećmi.

Wstałam i podeszłam do krzaczastych fotografów. Poprosiłam, żeby już sobie poszli, bo dzieci i mama czują się nieswojo i są zaniepokojeni. Że już wystarczy. Na to usłyszałam, ze jeszcze muszę wejść do wody, wtedy dopiero będzie komplet zdjęć. "Nie wejdę do wody", odparłam. "A to my tu przyjdziemy jeszcze jutro i pojutrze, a tak, jak wejdziesz, już będziesz miała wolne". "Nie wejdę." "No to zna Pani nasze zdanie". Kurtyna – opisała frustrującą sytuację, zamieszczając zrzut ekranu z jednego z portali plotkarskich.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci wsparli aktorkę w komentarzach. Głos w sprawie zabrały jej koleżanki po fachu.

Szuje i gnidy – skomentowała aktorka dubbingowa Zofia Zborowska.
Też mam za sobą taką plażową "sesję". Tylko jestem mniej bystra od Ciebie i nawet nie zauważyłam paparazzich – napisała aktorka Grażyna Wolszczak.

Nie zabrakło jednak przepełnionych humorem komentarzy internautów. Część osób ironicznie podkreśliła, że Sonia Bohosiewicz nie powinna "się upierać".

No wejdź do wody, bo mam niedosyt – stwierdził jeden z użytkowników.

Obejrzyj także: Sonia Bohosiewicz na planie "Usta Usta"?

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić