Sonia Bohosiewicz topless. "Miałam wrażenie, że jestem aniołkiem Victoria's Secret"

38

Sonia Bohosiewicz słynie z tego, że ma wielki dystans do siebie. Ostatnio postanowiła wrzucić do sieci stare zdjęcia topless i skomentowała je w dość zaskakujący sposób.

Sonia Bohosiewicz topless. "Miałam wrażenie, że jestem aniołkiem Victoria's Secret"
Sonia Bohosiewicz (akpa)

Sonia Bohosiewicz cieszy się sporą popularnością. Gwiazda wystąpiła w wielu znanych produkcjach, takich jak m.in. "Rezerwat", "Diagnoza" czy "39 i pół". Spełnia się nie tylko w aktorstwie, ale i w roli wokalistki.

Fani cenią ją nie tylko za to, co robi zawodowo. Za jej wielką zaletę uważa się też duży dystans do samej siebie.

Bohosiewicz chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych. Nie zawsze dba o to, by mieć perfekcyjny makijaż czy wyglądać jak z obrazka.

Sonia Bohosiewicz pokazała nagie fotki sprzed lat

Ostatnio Bohosiewicz postanowiła wrzucić do sieci fotki, na których pozuje topless. Nie są to jednak nowe zdjęcia, ale fotografie wykonane przed laty.

Pamiętam tę sesję zdjęciową i pamiętam, że ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba - skomentowała aktorka.

Jednocześnie wyjaśniła, dlaczego na zdjęciach pojawił się znak wodny. Podkreśliła, że te kadry nie zostały nawet wybrane do obrobienia przez fotografa.

Bardzo to wszystko dziwne... mózg płata figle, bo mam w swoich annałach zdjęcie w ciąży, gdzie nie było ono paparadzkim psikusem, a regularną sesją zdjęciową w studio i miałam wrażenie, że jestem aniołkiem Victoria's Secret. Tylko, że w ciąży - dodała nieco żartując.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić