Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MD
|

Sprawa "najmłodszego polskiego milionera" znów w sądzie. Chce móc wyjechać z kraju

27
Podziel się:

Piotr Kaszubski, okrzyknięty przed laty "najmłodszym polskim milionerem", nigdzie nie zniknął. Jego biznesami zajęła się prokuratura, a sprawa wciąż trwa. Tymczasem Kaszubski chce, by pozwolono mu opuszczać Polskę.

Sprawa "najmłodszego polskiego milionera" znów w sądzie. Chce móc wyjechać z kraju
Piotr Kaszubski na premierze filmu "Wenus w futrze" (ONS)

O historii Piotra Kaszubskiego zrobiło się głośno w 2015 r. 20-latek brylował na salonach, przychodził na show-biznesowe eventy i reklamował swoje biznesy. Zajmował się sprzedażą kosmetyków, środków do wybielania zębów, był właścicielem kliniki medycyny estetycznej. W końcu 20-latkiem zainteresowała się prokuratura. Po prześwietleniu jego interesów, postawiono mu zarzut handlu niezarejestrowanymi preparatami na kwotę 28 mln zł. Kaszubski kpił sobie z wymiaru sprawiedliwości np. żądając zmiany zdjęcia w liście gończym na bardziej korzystne.

Jesienią 2021 r. odbyło się w jego sprawie posiedzenie sądu, po drodze Kaszubski nabawił się poważnych problemów ze zdrowiem. Z nowych doniesień wynika, że złożył w sądzie... zażalenie.

Zobacz także: Zobacz: Felicjańska pogrąża polskiego milionera

Mężczyzna, któremu postawiono poważne zarzuty, chciałby móc wyjechać z Polski. Jak podaje Plejada, Kaszubski chce uchylenia zakazu wyjazdu z kraju, który został na niego nałożony.

Kaszubski nigdy nie przyznał się do winy. W wywiadach opowiadał, jak wyglądał jego pobyt w areszcie: - W areszcie złamano mi stopę i nos. Złamano moje zdrowie, marzenia i ufność. Powrót do życia i wspomnienia twarzy morderców z aresztu, którzy mnie bili, wracają, gdy czytam w mediach, że otrzymali kolejne dożywocie.

Ostatnio wyjawił, że u jego mamy zdiagnozowano nowotwór opon mózgowych.

Operacja nowotworu opon mózgowych udała się! Mama bardzo obolała i osłabiona, ale już w domu. Tak bardzo dziękujemy za modlitwy i to potężne wsparcie okazane przez setki osób na Facebooku. Ostatnie dwa miesiące były najtrudniejszymi w naszym życiu. Przed nami powrót do zdrowia, sił i sprawności - pisał Piotr Kaszubski.

On sam z kolei nagle stracił słuch.

Trzy miesiące temu u mamy odkryto nowotwór opon mózgowych, a dzisiaj ja dostałem diagnozę "nagła głuchota idiopatyczna". Prawdopodobnie to wynik przebytej infekcji wirusowej. Trafiłem do szpitala Bielańskiego, gdzie dostałem zastrzyki ze sterydów i skierowano mnie do komory hiperbarycznej - wyznał na Instagramie.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Wsadzić
5 miesięcy temu
gnojka na 25 lat za malwersacje i po sprawie. Szceniak kpił z wymiaru sprawiedliwości i olewał wszystkich i wszystko.
Olaf
5 miesięcy temu
Myslalem ze on dawno siedzi. To są jaja z prawa. Kpina. Wymiar sprawiedliwości to słowo wydmuszka
olek
5 miesięcy temu
A czemu nie siedzi też z PISU
ziko
5 miesięcy temu
Chlopak z pochodzenia jest goralem ze Wzgorz Golan to nie dziwota, ze takie szemrane interesy robil. Ma to we krwi.
auf Wiederseh...
5 miesięcy temu
Karma zaczyna wracać? No popatrz, jak to szybko się los odwraca. A teraz zamierzamy ci wziąć wszystko co urywasz, co nie twoje. Już niedługo. Wiem co piszę.
Wolność
5 miesięcy temu
winny czy nie oceni sąd, ale żeby tyle czekać na wyrok to jakiś absurd! Breivic w Norwegii za zabicie 77 osób siedział przed upływem roku już w więzieniu z prawomocnym wyrokiem u nas w tym czasie nie zrobiono by niczego a proces pewnie do dziś by trwał. Trzeba zreformować sądy wielu sędziów usunąć z zawodu bezpowrotnie!
???
5 miesięcy temu
Chce "istnieć" , jak Rodowicz.
badyl
5 miesięcy temu
wyjedziesz na pewno po 15 latach jak odsiedzisz za swoje
nick
5 miesięcy temu
Jak widać prokuratura nie speszy się z wyjaśnieniem kto za nim stał i kto go sponsorował, bo niemożliwością jest aby gość znikąd i w tak młodym wieku dysponował taką kasą na starcie i nawiązał kontakty z ludźmi ze świata show biznesu. To taki sam słup jak ci z afery Amber Gold którzy pojawili się nagle i stać ich było na wynajem biur w największych miastach i na najdroższych ulicach w kraju. Bez koneksji i wsparcia finansowego takie rzeczy są po prostu niemożliwe.
PiS'MAC
5 miesięcy temu
dotychczas wszystkie sądy ogłosiły go niewinnym, zaczekajmy więc może z osądami ? ;)
Metro66
5 miesięcy temu
I tacy właśnie płaczą nad pplskim ładem .Geniusze biznesu ale żaden nie chce geniuszu kontynuować uczciwie.
aer3ghwh5
5 miesięcy temu
Pamiętam jak czytałem z Nim wywiad.Opowiadał, że założył klinikę medycyny estetycznej dzięki pieniądzom zarobionym na pieleniu ogródków w Danii. Opowiadał, że nawet bułki słodkiej sobie nie kupił, ani nie chodził na imprezy, byleby tylko zaoszczędzić jak najwięcej się da. A teraz wychodza kwiatki jaki z Niego biznesmen.
Ciekawe ...
5 miesięcy temu
Że przez siedem lat, jeszcze tego gnoja nasze niezawisłe nie POtrafiły rozliczyć ???
milioner
5 miesięcy temu
Czy to nie pani Wellman tak się tym młodzieńcem zachwycała?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić