aktualizacja 

Stało się. 57-letni Ibisz został ojcem

26

Z ustaleń serwisu Pomponik wynika, że Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz zostali rodzicami. Serwis podaje, że para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko.

Stało się. 57-letni Ibisz został ojcem
Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz (AKPA)

Do ślubu Joanny i Krzysztofa Ibiszów doszło w 2021 roku. Para poznała się w 2019 roku. Ich uczucie rozkwitało wręcz błyskawicznie.

Joanna realizuje się w roli lekarki i ekspertki od akupunktury. Mediom dała się poznać kilka lat temu, kiedy uczestniczyła w programie "Top model".

Ibisza natomiast nikomu przedstawiać nie trzeba. To popularny prezenter, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Prywatnie jest ojcem dwóch synów z poprzednich związków - Vincenta oraz Maksymiliana.

Teraz natomiast doczekał się pierwszego wspólnego dziecka z Joanną. Ibiszowie od jakiegoś czasu przypominali o ciąży i dzielili się przygotowaniami do narodzin dziecka.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze - podkreśla źródło Pomponika.

Jakiś czas temu Ibisz zdradził na Instagramie, że wraz z ukochaną uczęszcza do szkoły rodzenia. - Trafiliśmy na fantastyczną szkołę rodzenia i wspaniałą panią. Myślę, że każda para powinna skorzystać z takich zajęć. To ogromna ilość wiedzy i informacji, przekazana przez profesjonalistów. Nawet jak się jest rodzicem, można się dowiedzieć wielu nowych rzeczy - spostrzegał.

Krzysztof Ibisz ponownie został ojcem

Przed poznaniem Joanny, Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Z każdą żoną ma po jednym synu.

Maksymilian Ibisz to jego najstarszy syn. Ma 23 lata i jest owocem związku z dziennikarką Anną Zejder. Prezenter był jej mężem od 1998 do 2004 roku.

Drugim synem Krzysztofa jest Vincent, który ma 16 lat. Jego matką jest Anna Nowak-Ibisz, którą widzowie kojarzą jako "Pani Gadżet" z programu telewizyjnego. Ibisz był z nią związany w latach 2005-2009.

Zobacz także: Sara James wróciła do Polski. "To jest jak amerykański sen"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić