Stan zdrowia królowej Elżbiety II jest poważny. Ujawniono zalecenia lekarzy

36

Szokujące wieści z Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta II nie jest w swojej szczytowej formie. Niedawno nawet była w szpitalu. Teraz od lekarzy dostała bardzo ważne zalecenia na najbliższe dwa tygodnie.

Stan zdrowia królowej Elżbiety II jest poważny. Ujawniono zalecenia lekarzy
Królowa Elżbieta II źle się czuje (PAP)

Królowa Elżbieta tydzień temu trafiła do szpitala na jedną noc. Pałac Buckingham opublikował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Po zaleceniu lekarza, aby odpoczywać przez kilka dni, królowa w środowe popołudnie pojechała do szpitala w celu przeprowadzenia wstępnych badań. W czwartek w porze lunchu wróciła do zamku Windsor - można było przeczytać w oświadczeniu rzecznika Pałacu Buckingham.

Zapewniono również wówczas, że monarchini nie ma koronawirusa. Szybko wróciła również do swoich obowiązków. Aż do teraz...

Pałac Bunkingham poinformował, że lekarze zalecili jej odpoczynek przez najbliższe dwa tygodnie. Oznacza to, że 95-letnia królowa nie będzie mogła uczestniczyć w Festiwalu Pamięci w sobotę 13 listopada. To już kolejne ważne wydarzenie, na którym się nie pojawi. Niedawno potwierdzono, że wycofała się z udziału w nadchodzącym szczycie klimatycznym

Elżbieta II podobno pozostaje jednak w dobrym nastroju. Dziś po południu nagrała nawet przemówienie na COP26. Monarchini ma 95 lat. Na tronie zasiada od 6 lutego 1952 roku. Jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii, a także najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić