Cud w Ostrowcu Świętokrzyskim! Ten pies to prawdziwy szczęściarz

4

Ta historia mogła skończyć się tragicznie. Na szczęście, ma happy end. W Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie) pies wpadł do starej, przydomowej studni. Na szczęście strażakom udało się go uratować.

Cud w Ostrowcu Świętokrzyskim! Ten pies to prawdziwy szczęściarz
Uratowany pies (HP PSP w Ostrowcu)

Tę historię z pewnością można nazwać cudem. W środę, 27 października po godz. 8. strażacy z PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim dostali zgłoszenie o psie, który wpadł do studni przy ul. Rudzkiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ekipa od razu zjawiła się na miejscu.

Czworonóg spadł aż z 4 metrów i spędził w przydomowej studzience kilka godzin. Na szczęście strażakom udało się go uratować.

Po dojeździe na miejsce akcji stwierdzono, że w studni o średnicy 1 metra i lustrze wody na głębokości około 4 metrów znajduje się żywy pies - informuje Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Działania zastępu w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie w celu wydobycia zwierzęcia sprawiono drabinę nasadkową po której ratownik zszedł na dół zabezpieczony w sprzęt wysokościowy i aparat powietrzny - przekazało Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego.

Psiak został szczęśliwie uratowany. Niestety, tuż po wydobyciu ze studni, uciekł on strażakom.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić