aktualizacja 

Strasburger nie może przejść na emeryturę. Oto powód

36

Karol Strasburger ma już 75 lat, ale mimo to nie zamierza przechodzić na emeryturę. Szerzej na ten temat prowadzący "Familiadę" wypowiedział się w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Strasburger nie może przejść na emeryturę. Oto powód
Karol Strasburger (AKPA)

Karol Strasburger cieszy się dużą popularnością. Kojarzony jest między innymi z programem "Familiada", który prowadzi od blisko 30 lat.

Z tą rolą nie zamierza się rozstawać. Strasburger co prawda skończył już 75 lat, jednak nie myśli o tym, by przejść na emeryturę. Bardzo o siebie dba, by jak najdłużej zachować sprawność fizyczną i psychiczną.

Muszę być w dobrej formie, bo mam przecież dziecko do wychowania - powiedział Strasburger w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Nie ukrywa, że o ojcostwie myśli bardzo poważnie. Chce jak najlepiej zatroszczyć się o przyszłość córki Laury, która urodziła się w 2019 roku. Właśnie dlatego nie rezygnuje z pracy.

Będę się starał, żeby mojemu dziecku nigdy niczego nie brakowało - zapewnił Karol Strasburger.

Niska emerytura Karola Strasburgera

Karol Strasburger nie może liczyć na zbyt wysoką emeryturę. Miesięcznie przysługuje mu niespełna 2 tys. zł.

[Emerytura] jest bardzo niska, tak jakby jej nie było, mimo wszystkich składek, które odprowadzałem, i mimo tego, że nie obciążyłem państwa w jakikolwiek sposób, np. leczeniem szpitalnym czy innymi dopłatami - powiedział Strasburger w rozmowie z Plotkiem.
Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić