Internauta transmitował "na żywo" awanturę. W roli głównej Magda Gessler

413

W Karpaczu doszło do scen rodem z brazylijskiej telenoweli. Marcin Bustowski skonfrontował się z Magdą Gessler na oczach wielu turystów. Wściekła restauratorka wytrąciła mu z ręki smartfon, którym ten transmitował zajście na Facebooku.

Internauta transmitował "na żywo" awanturę. W roli głównej Magda Gessler
Nagranie z Magdą Gessler obiegło sieć (Facebook)

Marcin Bustowski czekał na Magdę Gessler pod bistrem w Karpaczu. Restauratorka nagrywała tam kolejny odcinek programu "Kuchenne Rewolucje". Niedoszły poseł Konfederacji należy do jej zdecydowanych przeciwników. Mężczyzna, prowadząc transmisję "na żywo" na Facebooku, chciał skonfrontować się z gwiazdą TVN.

Bustowski, stojąc przed restauracją, wołał Gessler megafonem. Mężczyzna zarzucał restauratorce, że ta świadomie truje dzieci i że nie zapoznała się z badaniami na temat wody w Karpaczu. Ta według nagrywającego ma być szkodliwa, co miałoby przejawiać się w znacznie przekroczonych normach aluminium. Dodał również, że 68-latka wykorzystuje w swoim programie niezdrową żywność z marketów.

Ja wszystkim gościom Karpacza odradzam tutaj przyjeżdżać, bo w żadnej gastronomii nie dostaniecie zdrowej żywności, tu jest wszystko kupowane w Tesco i Biedronce, największy syf, kiła i mogiła - opowiadał swoim widzom Bustowski.

Kiedy Magda Gessler wyszła z budynku, Bustowski niezwłocznie do niej podszedł. Wymachując palcem, mężczyzna zaczął krzyczeć na restauratorkę. Ta na początku nie dała mu się sprowokować i przesyłała buziaki w stronę obiektywu kamery jego telefonu. Po pewnym czasie nie wytrzymała jednak lawiny krytyki w swoją stronę i wytrąciła urządzenie z rąk nagrywającego. Następnie zaczęła szarpać podłączony do niego kabel.

Agresywna Magda Gesslerowa zniszczyła mi telefon, a koledze tak ciągła kabla, że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie. Skąd ona bierze surowce do programu⁉️ Taka była troskliwa w rozmowie i troszczyła się o dzieci. Prosiła o wysłanie dokumentów i że się odezwie. 3 miesiące czytała 4 kartki i się nie odezwała - napisał autor nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zdarzenie wywołało spore zamieszanie wśród przechodniów. Bustowski kłócąc się z Gessler powoływał się na znajomość z jej bratem Piotrem Ikonowiczem. Wielu turystów nie znało restauratorki w takiej odsłonie, dlatego nie ukrywali swojego zdziwienia zaistniałą sytuacją. Prowadząca została uspokojona przez swoją ekipę telewizyjną i wróciła do lokalu.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić