Świat modelki legł w gruzach. Straciła obie nogi przez koronawirusa

37

Po niemal dwóch miesiącach ze szpitala wyszła Claire Bridges. Modelka przeżyła życiowy dramat po tym, jak z powodu komplikacji związanych z zakażeniem koronawirusem amputowano jej obie nogi.

Świat modelki legł w gruzach. Straciła obie nogi przez koronawirusa
Modelka straciła obie nogi przez zakażenie koronawirusem (Instagram)

Swój powrót do domu Claire Bridges ogłosiła na Instagramie. To właśnie tam modelka opublikowała fotografie z rodziną, która powitała ją w domu w Tamie po dwóch miesiącach nieobecności spowodowanej pobytem w szpitalu. Modelka musi się teraz odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Claire Bridges była w pełni zaszczepiona. Pomimo to zakaziła się koronawirusem i 16 stycznia trafiła do szpitala. Tam oprócz COVID-19 zdiagnozowano u niej zapalenie mięśnia sercowego, sinicę, kwasicę, rabdomiolizę i łagodne zapalenie płuc. Ograniczyło to u niej dopływ krwi do nóg i wywołało ich uszkodzenie. Uraz był na tyle poważny, że lekarze podjęli decyzję o amputacji obu kończyn poniżej kolan.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Modelka relacjonuje swój powrót do zdrowia na Instagramie. Amputacja nóg była konieczna, aby uratować życie Amerykanki. Claire rozpoczęła już rehabilitację i zapowiedziała swoim obserwującym, że niedługo ma zamiar stanąć ponownie na nogi. Jej ojciec Wayne przyznał w rozmowie z "Newsweekiem", że cieszy się z powrotu córki do domu na kilka dni przed jej 21. urodzinami.

Zobacz także: Mieszane reakcje po przemówieniu Zełenskiego w Bundestagu. "Ich to przerasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić