aktualizacja 

Świątek wystąpiła w TVP. Internauci nie wytrzymali

75

Iga Świątek jest liderką rankingu singlowego WTA. Polska tenisistka zwycięża największe światowe turnieje, a jej zmagania śledzą tysiące fanów. Tym razem emocje wśród kibiców wzbudziła nie sportem, a występem w Telewizji Polskiej. Internauci nie wytrzymali. Posypały się komentarze.

Świątek wystąpiła w TVP. Internauci nie wytrzymali
Świątek wystąpiła w TVP. Internauci nie wytrzymali (TVP Info, Gość Wydarzeń, Screenshot z programu)

Iga Świątek to polska tenisistka, która w ostatnich latach nazywana jest "mistrzynią". Nie bez powodu otrzymała jej tytuł. Jest bowiem zwyciężczynią dziesięciu turniejów WTA (Women’s Tennis Association) w grze pojedynczej. Na liście znajdują się trzy turnieje wielkoszlemowe takie jak French Open 2020 i 2022 oraz US Open 2022.

Jak przystało na gwiazdę sportu, Świątek udziela licznych wywiadów. Ostatnio mistrzyni wystąpiła w Telewizji Polskiej. Udzieliła wywiadu w programie "Gość Wiadomości". Kibice, którzy zawzięcie śledzą karierę Igi Świątek, od razu wyłapali występ gwiazdy tenisa w TVP, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Iga Świątek wystąpiła w TVP. Internauci niezadowoleni

Na Facebooku TVP Info pojawił się zapis rozmowy z Igą Świątek. Wywiad poprowadziła Marta Kielczyk, nowa prowadząca program "Gość Wiadomości". Pytała tenisistkę o presję związaną z tak dużym sukcesem, zmianach w "sposobie trzymania rakiety" na przestrzeni lat czy to, jak ocenia sukcesy pozostałych polskich zawodniczek. Internautom nie spodobały się formułowane przez prezenterkę pytania. "Jakie pytania. No ale, czego się spodziewać" - brzmi jeden z komentarzy.

Inni ocenili nie tylko samą rozmowę, ale przede wszystkim wystąpienie Igi Świątek w TVP. "Iga dziewczyno! Ty w szczujni?" - pytają, nazywając okraszając Telewizję Polską nieprzyjemnym epitetem. Inni żartują odnosząc się do popularnego symbolu uderzającego w partię rządzącą: "1GA czekamy na osiem gwiazdek na bluzie".

Na jej miejscu wstydziłbym się występować w takiej telewizji
Opamiętaj się dziewczyno

- czytamy.

Ale znaleźli się też komentujący, którzy bronili też gwiazdy tenisa. Wyjaśnili, że Iga Świątek to "nasza duma" i ocenianie jej pod względem występów telewizyjnych to "wstyd". Twierdzili również, że występy w TVP to nie kwestia poglądów, a sponsorów czy kontaktów, które gwiazda sportu musi podtrzymywać bez względu na politykę, w którą Świątek się nie miesza.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski zachwycony. Tak skomentował wygraną Igi Świątek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić