Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Sylwia Przybysz ochrzci dziecko? Padły mocne słowa

27

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno pochwalili się, że wkrótce na świat przyjdzie ich trzecia pociecha. Na co dzień są rodzicami dwóch dziewczynek. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawili, czy ochrzczą dziecko. Z ich ust padły szczerze słowa."Rzeczywiście zauważamy, że coś takiego się dzieje w show-biznesie, że troszeczkę ludzie odchodzą od tych chrztów" - przyznała para.

Sylwia Przybysz ochrzci dziecko? Padły mocne słowa
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dziećmi (Instagram.com)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to para jednych z najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Ich ślub, który odbył się 25 czerwca ubiegłego roku obserwowała cała Polska.

Na co dzień są rodzicami dwóch córeczek. W styczniu 2020 roku urodziła się pierwsza z nich, Pola. Rok później dołączyła do niej siostra, Nela.

Niedawno internetowi celebryci wyjawili, że wkrótce na świat przyjdzie ich trzecia pociecha. Zaraz po ogłoszeniu radosnej nowiny udali się na event. Para chętnie pozowała do zdjęć i rozmawiała z dziennikarzami. Najczęściej padały pytania związane ze stanem błogosławionym Sylwii i rodzicielstwem. Zadawano także bardzo prywatne pytania, m.in. o chrzest.

My chrzciliśmy Polę i Nelę i z pewnością trzecie dziecko też ochrzcimy. Jest to dla nas swego rodzaju tradycja i nie wyobrażam sobie, żeby tego nie było w naszej rodzinie. Taka jest nasza wiara, taka jest nasza tradycja. Spotkaliśmy na swojej drodze też bardzo fajnych księży - wyjawili "Pomponikowi".
Rzeczywiście zauważamy, że coś takiego się dzieje w show-biznesie, że troszeczkę ludzie odchodzą od tych chrztów. Jest to wybór dobrowolny i też prywatny, a zarazem intymny, że zostawimy to po prostu bez komentarza - dodał młody tata.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sylwia Przybysz oprócz YouTubem zajmuje się również śpiewem. Jest laureatką konkursu YouTube Young Stars 2015. Jan Dąbrowski często występuje jako prezenter.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić