Syn Kaźmierskiej zaskakuje. Kolczyk i tatuaż na szyi to nie wszystko

40

Dagmara Kaźmierska to jedna z najsłynniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Jest barwną postacią polskiego show-biznesu, która przyciąga charyzmą i kontrowersjami. Teraz uwagę fanów zwrócił jej syn Conan. Pokazał się z kolczykiem oraz tatuażem na szyi. Skąd ta zmiana?

Syn Kaźmierskiej zaskakuje. Kolczyk i tatuaż na szyi to nie wszystko
Syn Dagmary Kaźmierskiej zaskakuje. Kolczyk i tatuaż na szyi to dopiero początek (AKPA)

Dagmara Kaźmierska zyskała sympatię widzów TTV dzięki programowi "Królowe życia". Uchyliła w nim rąbka tajemnicy i zaprezentowała, jak żyje. Trzeba przyznać, że wie co to luksus i uwielbia przepych. Jednak bogacenie się to nie jedyne zajęcie w życiu Dagmary Kaźmierskiej.

Uczestniczka show TTV skupia się także na byciu mamą. Wychowuje bowiem syna Conana. Chłopak ma 21 lat i, mimo wieku, wciąż utrzymuje świetny kontakt z mamą, spędzając z nią bardzo dużo czasu. Jest prawdziwym oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej.

Młody mężczyzna wdał się w swoją rodzicielkę. Ma po niej silny charakter i z przytupem wchodzi w dorosłe życie. Nie zawsze było lekko, bo jego mama trafiła do więzienia, gdy miał zaledwie kilka lat. Musiał poradzić sobie z rozłąką.

Całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina, fioletowa z płaczu o Conanka. Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała, że codziennie zalana poduszka była. On gorzej to przeżył niż ja, na pewno - wyznała przed laty gwiazda Wirtualnej Polsce.

Teraz Conan jest silniejszy i wie, czego chce. Oprócz sławy, którą zyskał dzięki mamie, założył firmę i poszedł na studia medyczne. Wciąż jednak prowadzi media społecznościowe, w których zaskoczył ostatnio fanów. Opublikował zdjęcie, na którym ma tatuaże, wąsy i... kolczyk w brwi. Co się stało?!

Conan Kaźmierski nie wytatuował sobie szyi ani nie założył kolczyka na stałe. Również czarny wąs to efekt zwykłego filtru na Instagramie. - Nowy ja - zażartował, podpisując zdjęcie. Pasuje mu taki groźny wygląd?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska: "Pieniądze lubią ciszę"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić