Syn Kaźmierskiej zgarnął kasę w zdrapce. Są szczegóły

15

Conan Kaźmierski odnotował sukces! Okazuje się, że do syna Dagmary Kaźmierskiej uśmiechnęło się szczęście - chłopak wygrał w zdrapce. Ile pieniędzy zgarnął potomek celebrytki? Już wszystko jasne.

Syn Kaźmierskiej zgarnął kasę w zdrapce. Są szczegóły
Dagmara Kaźmierska z synem (AKPA)

Ostatnimi czasy o Dagmarze Kaźmierskiej jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą tego, że została ona zaproszona do programu "Taniec z Gwiazdami". Jej występy nie są oceniane pozytywnie. Ostatnio ponownie została skrytykowana przez Iwonę Pavlović.

Ten program nazywa się taniec z gwiazdami, nie "Chodzenie z gwiazdami", nie "Człapanie z gwiazdami". Chociaż jestem trochę rozczarowana, bo miałaś partie chodzone. To jest twój najlepszy taniec, taki człapaniec (...). Ale i tak to było złe - powiedziała jurorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

Po tych słowach Conan Kaźmierski uznał, że musi zareagować. Zwrócił uwagę na to, iż jego mama ma problemy z nogami.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - ocenił.

Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce

Tymczasem okazało się, że Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce ze stacji benzynowej. Co prawda nie zgarnął głównej nagrody w postaci rocznego zapasu paliwa, ale z pustymi rękoma nie został.

Każdy się ze mnie śmiał, z tych zdrapek, jak miałem nadzieję, że wygram zapas roczny paliwa. Słuchajcie tu, zdrapuję pierwszą, drugą, wiadomo, graj dalej, trzecia? Kod kreskowy! Tak się najarałem! Niestety tylko 3 złote rabatu w Wild Bean Cafe. Dobre i tyle, wygrana to wygrana - ocenił potomek Dagmary Kaźmierskiej.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić