Syn Krawczyka wystąpi w popularnym show? Podobno ma talent

11

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka bardzo głośno zrobiło się na temat jego syna. Junior ma już za sobą występy na scenie, przed niemałą publicznością. Teraz natomiast okazuje się, że jego apetyt został wyraźnie rozbudzony.

Syn Krawczyka wystąpi w popularnym show? Podobno ma talent
Krzysztof Krawczyk junior (AKPA)

Na dużej scenie Krzysztof Igor Krawczyk zadebiutował w lipcu 2021 roku. Wówczas wziął udział w Festiwalu Przebojów Weselnych w Mrągowie.

Bardzo mu się tam podobało. Apetyt syna wielkiego artysty ewidentnie został rozbudzony. Na tyle mocno, że chciałby nie tylko dalej śpiewać, ale i... tańczyć.

Gdyby pojawiła się propozycja występów w "Tańcu z gwiazdami", to chętnie bym ją przyjął - powiedział Krawczyk junior w rozmowie z "Faktem".

Przyjaciółka Krawczyka nie ma wątpliwości

Okazuje się, że Krzysztofa Igora w popularnym show Polsatu widziałaby jego przyjaciółka Kasia.

Kasia mówi, że umiem tańczyć, że mam predyspozycje i smykałkę do tańca, a nawet poczucie rytmu. Jej zdaniem na pewno w takim programie bym się odnalazł - zdradził Krawczyk.

Potencjalnej krytyki od jurorów "Tańca z gwiazdami" absolutnie się nie obawia. - Lubię wszystkich jurorów, bo są bardzo sympatyczni - zaznaczył Krzysztof Igor, cytowany przez "Fakt".

Zobacz także: Krupa o pomocy na granicy Ukriany
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić