aktualizacja 

Syn Królikowskiego i Opozdy trafił do szpitala. Tak zachował się aktor

129

Joanna Opozda ma za sobą trudne miesiące. Na dodatek ostatni okres świąteczny spędziła ze swoim synkiem w szpitalu. Jak podkreśla "Super Express", młoda mama nie miała co liczyć na wsparcie Antka Królikowskiego, który ani razu nie odwiedził dziecka w szpitalu.

Syn Królikowskiego i Opozdy trafił do szpitala. Tak zachował się aktor
Opozda była z synkiem w szpitalu. Królikowski się nie zainteresował (Licencjodawca, AKPA)

Związek małżeński Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był w 2022 roku jednym z najchętniej poruszanych tematów w mediach. Jeszcze przed narodzinami dziecka, aktorka serialu "Pierwsza miłość" rozstała się z jego ojcem, Antonim Królikowskim. Ich związek od początku był zresztą burzliwy, więc dla wielu ta informacja nie była szokiem.

Królikowski kilka miesięcy temu wyznał publicznie, że Joanna ogranicza jego kontakt z dzieckiem. Gdy nadarzyła się okazja, aby jednak pomóc Opozdzie w trudnych chwilach, aktor nie skorzystał z tej możliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał

Jak podkreśla "Super Express", Opozda cały okres świąteczny spędziła z Vincentem w szpitalu. Nie wiadomo o co chodziło, jednak możemy przypuszczać, że to jeden z groźnych ostatnio wirusów.

Wśród dzieci poniżej 5 roku życia zakażenia RSV są powszechne. Maluchy mogą być narażone na rozwój ciężkiej postaci choroby, która zazwyczaj kończą się hospitalizacją.

Jak w tej sytuacji zachował się ojciec dziecka? W tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka w szpitalu.

Vincent miał wysoką gorączkę, konieczna była hospitalizacja. Zamiast cieszyć się wolnym czasem, spędzili go w szpitalu. Sytuacja była bardzo poważna, ale została opanowana. Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka - podkreśla informator "Super Expressu".

Opozda dba o kontakt z fanami

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często wymienia się z obserwatorkami między innymi rodzicielskimi doświadczeniami. Instagram służy jej także do zarabiania pieniędzy. W poprzednim roku Opozda reklamowała tam między innymi kosmetyki dla dzieci, czy markę odzieżową. Za jeden taki post może otrzymywać nawet od 5 do 10 tys. zł.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić