Jej syn jest chory. 69-latka sypia z młodymi mężczyznami, aby mu pomóc

245

Michelle ma 69 lat i sypia z młodszymi mężczyznami. Twierdzi, że zarabia na tym ponad 100 tys. dolarów rocznie. Wszystko po to, by zapewnić środki do życia swojemu niepełnosprawnemu synowi.

Jej syn jest chory. 69-latka sypia z młodymi mężczyznami, aby mu pomóc
69-letnia Michelle zarabia na filmach dla dorosłych, publikowanych w sieci (Twitter)

Emerytka podzieliła się swoją historią na potrzeby dokumentu przygotowanego przez "Vice". Michelle opisuje, że ma poważną wadę serca. Chce zarobić jak najwięcej, żeby zapewnić synowi środki do życia na wypadek swojej nagłej śmierci.

69-latka uprawia seks za pieniądze. Ma konto na OnlyFans

69-letnia Michelle twierdzi, że pracowała niegdyś w firmie inwestycyjnej. Straciła jednak pracę ponad 15 lat temu. Pomysł kariery w seks-biznesie podsunęła jej koleżanka.

Na początku emerytka zarabiała, wykonując masaże erotyczne. Wkrótce zaczęła oferować także swoim klientom seks. W 2020 roku Michelle odkryła jednak kolejne możliwości Internetu.

Długo się nie namyślając, postanowiła założyć konto na OnlyFans. Kobieta zamieszcza na swoim profilu erotyczne zdjęcia i filmy. W tym celu wyszukuje młodych mężczyzn, z którymi może współżyć przed kamerą. W mniej niż dwa lata 69-latka zarobiła ponad 200 tys. dolarów (ok. 832 tys. zł).

Nie mam absolutnie żadnego problemu ze znajdowaniem klientów. (…) Ludzie myślą, że w pewnym wieku należy zacząć szydełkować i przestać uprawiać seks, ale to nieprawda. Można szydełkować i wciąż uprawiać seks – podkreśla Michelle.

Za zarobione na OnlyFans pieniądze Michelle kupiła sobie samochód. Reszta pieniędzy ma być jednak przeznaczona dla jej niepełnosprawnego syna.

Nowy "zawód" Michelle spowodował, że 69-latka nieustannie jest atakowana przez internautów. Jej sposób na życie wielu osobom się nie podoba. Emerytka jest krytykowana także za wymówkę, jakoby cel miał w tym przypadku uświęcać środki.

Część osób chwali jednak postawę 69-letniej gwiazdy OnlyFans. Internauci komentują, że "piękne jest to, co robi to dla swojego syna".

Czytaj także:

Obejrzyj także: 26 mln zł nad kuchenką. Przypadkowe "odkrycie" u emerytki

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić