Syn Schwarzeneggera zmienił się nie do poznania. Wystarczył rok

46

Christopher Schwarzenegger pokazał siłę swojego charakteru. Syn hollywoodzkiej gwiazdy kina udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. 24-latek pokonał otyłość i stracił wiele kilogramów.

Syn Schwarzeneggera zmienił się nie do poznania. Wystarczył rok
Christopher Schwarzenegger przed metamorfozą. Syn słynnego kulturysty zrzucił wiele kilogramów (Getty Images)

Christopher to jeden z trzech synów Arnolda Schwarzeneggera. W przeciwieństwie do swoich braci Patricka i Josepha 24-latek nie przypomina z wyglądu swojego świetnie zbudowanego ojca. Potomek legendy kina miał dotychczas wyraźne problemy z nadwagą, co wytykały mu tabloidy z całego świata.

Syn Schwarzeneggera został niedawno sfotografowany na ulicy. Okazało się, że Christopher toczy skuteczną walkę z otyłością. 24-latek na najnowszych fotografiach wygląda na wyraźnie odchudzonego. Jego sylwetka nie przypomina już tej sprzed ponad roku.

Receptą na sportową sylwetkę miała być drastyczna zmiana w jego życiu. Syn gwiazdora kina zaczął zdrowiej się odżywiać, zrezygnował ze śmieciowego jedzenia i zaczął ćwiczyć.

Metamorfozę syna skomentował sam Arnold Schwarzenegger. 74-latek nie kryje swojego entuzjazmu takim obrotem spraw. Dwa tygodnie temu z okazji urodzin syna zamieścił na Instagramie okolicznościowy post. W opisie podkreślił, jak wiele wysiłku 24-latek poświęcił na osiągnięcie formy.

Między twoimi zajęciami z boksu, podnoszenia ciężarów, rozciągania, jazdy na rowerze itp. Nie mogę nawet za tobą nadążyć! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co osiągniesz w tym roku - pisał Arnold Schwarzenegger.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić