Szczere wyznanie Oli Kwaśniewskiej. "Miałam okropny kryzys"

33

Aleksandra Kwaśniewska nieustannie cieszy się dużą popularnością. Sporo osób lubi poznawać nowe informacje na jej temat. Niedawno córka byłego prezydenta wyznała, że miała spory kryzys. Czego dotyczył?

Szczere wyznanie Oli Kwaśniewskiej. "Miałam okropny kryzys"
Aleksandra Kwaśniewska (Instagram)

Aleksandra Kwaśniewska popularność zawdzięcza przede wszystkim swojemu tacie. Gdy była nastolatką, Aleksander Kwaśniewski został prezydentem RP. Siłą rzeczy, Polacy już wtedy zaczęli interesować się Olą. Wówczas jednak niewiele było wiadomo na jej temat.

Kiedy dorosła, została prawdziwą bohaterką mediów. Głośno było choćby o jej poczynaniach w programie "Taniec z gwiazdami". Prasa bardzo mocno żyła tym tematem.

Ja teraz ciągle pracuję w mediach, nie wiem, czy bym wpadła na taki pomysł, gdyby nie Taniec z Gwiazdami. Nie żałuje udziału jako takiego, ale na pewno nie miałam pojęcia w co się pakuje, ani fizycznie, ani emocjonalnie. Nie potrafiłam sobie wyobrazić, z czym to się je - mówiła po latach w rozmowie z Żurnalistą.

Aleksandra Kwaśniewska mówi o gorszych chwilach

Ola Kwaśniewska studiowała psychologię. Później natomiast zaczęła pracować jako dziennikarka. Od niedawna współprowadzi program "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Angażuje się też w tworzenie tekstów do piosenek swojego męża Kuby Badacha. W niedawnym wywiadzie dla Party przyznała, że jest tekściarką "na dorobku".

Ja jestem nadal tekściarką na dorobku. Są oczywiście teksty, z których jestem zadowolona - z niektórych nawet bardzo - i miło mi szalenie, że się podobają innym, ale ciągle nie ma we mnie pewności, że następnym razem znów się uda - zaznaczała.

Nie zawsze jednak wszystko się udaje. Kwaśniewska ujawniła, że ma za sobą spory kryzys.

Ostatnio męczyłam się z nową piosenką. Miałam okropny kryzys. Obiecałam sobie, że jeśli podczas spaceru z Lulą niczego nie wymyślę, to wracam do domu i mówię Kubie, że się skończyłam - podsumowała córka byłego prezydenta.
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić