Szczere wyznanie pięknej aktorki. "Pożądanie nie gaśnie"

7

Ewa Pacuła to piękna modelka, a zarazem aktorka. Przez pewien czas prowadziła program "Dobrenocki" w Polsat Cafe. Teraz udzieliła szczerego wywiadu "Super Expressowi". Podczas rozmowy mocno się uzewnętrzniła.

Szczere wyznanie pięknej aktorki. "Pożądanie nie gaśnie"
Ewa Pacuła (Licencjodawca, JAREK PRASZKIEWICZ)

Ewa Pacuła zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Podczas rozmowy z "Super Expressem" wyraźnie podkreśliła, że miłosne uniesienia odgrywają bardzo dużą rolę w jej małżeństwie. Gwiazda nie ukrywa, że ma bardzo udane życie intymne z mężem Maciejem.

W związku seks jest bardzo ważny. Gdy nie ma seksu, to nie ma związku, dlatego trzeba dbać o tę sferę życia i starać się nie zapominać o sobie nawzajem i nie dopuścić, by emocje między partnerami wygasły. Szczególnie, kiedy jest się razem dość długo, trzeba dbać, by ogień namiętności się nie wypalił. My jesteśmy parą już piętnaście lat - powiedziała Ewa Pacuła w rozmowie z "Super Expressem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Aż złapał się za głowę, jak usłyszał cenę jagodzianki. "Mam zapłacić?"

Jednocześnie przyznała, że swego czasu jej najmłodsza córeczka chętnie przebywała w sypialni rodziców. - Bywa, że w domu trzeba kombinować, żeby znaleźć chwilę sam na sam z mężem. Dopiero niedawno "pozbyliśmy się" z łóżka naszej najmłodszej pociechy - dodała.

Jak raz pozwoli się spać dziecku w łóżku z rodzicami to nie wyjdzie z niego prawie przez dziesięć lat - kontynuowała.

Dbają o to, by nie wdarła się monotonia

Ewa Pacuła podczas rozmowy z "SE" zdradziła także, iż razem z mężem troszczy się o to, by do ich życia nie wkradła się monotonia. - Trzeba się zaskakiwać. Najczęściej Maciek przychodzi i mówi: "kochanie, pakuj się". Czasem sam zaplanuje jakiś nasz wyjazd i potem robi mi niespodziankę - podkreśliła modelka i prezenterka.

Pożądanie między nami mimo upływu lat wciąż jest silne, a w naszym związku nie brak szalonych chwil - powiedział natomiast Maciej, mąż Ewy.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić