aktualizacja 

Taki sposób na odchudzanie ma Szelągowska. "Przynosi efekty i fajnie"

112

Dorota Szelągowska zdecydowała się na podjęcie treningów, by zadbać o swoją sylwetkę. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Plotkiem. Poza tym ujawniła, jakie ma postanowienie.

Taki sposób na odchudzanie ma Szelągowska. "Przynosi efekty i fajnie"
Dorota Szelągowska (AKPA)

Dorota Szelągowska szlifuje formę pod okiem trenera personalnego. Popularna prezenterka niewątpliwie zmierza we właściwą stronę. Fani gwiazdy z pewnością wychwycili, że ma smuklejszą sylwetkę.

W rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że zawsze nienawidziła ćwiczeń i wszelkiego sportu. Zaznaczyła, że wręcz tym gardziła. W końcu jednak udało się przełamać.

I chyba pierwszy raz się za to wzięłam, nie dlatego, żeby coś zmienić, tylko dlatego, żeby o siebie zadbać. I to chyba przynosi efekty. Bo co innego jest w tym, jak się siebie akceptuje. Bardzo często ludzie myślą, że jak się siebie akceptuje, to trzeba siedzieć na kanapie i tyć. Natomiast można siebie akceptować i można chcieć lepiej wyglądać i można chcieć coś dla siebie zrobić z czułością i miłością i jest fajnie - powiedziała Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska jest niezwykle aktywna

Telewizyjna gwiazda praktycznie nie ma czasu na relaks. Plotkowi zdradziła, że ćwiczy aż siedem dni w tygodniu! Trzy razy na tydzień spotyka się z trenerem personalnym. Reporter spostrzegł, że w związku z tym mięśnie nie mają kiedy odpocząć.

Nie mają, ale jakoś to przynosi efekty i jest fajnie i uzależniłabym się chyba - odparła Dorota.

Szelągowska zdaje sobie sprawę z tego, że jest to pozytywne uzależnienie. Zdecydowanie lepsze od nałogu, z którym się boryka. Prezenterka zapowiedziała jednak, że za cel obrała sobie rzucenie palenia. Do kiedy chce to zrobić?

Nawet podjęłam taką decyzję, że rzucę palenie do końca do roku, więc naprawdę jest ekstra - podsumowała Dorota Szelągowska.

Projektantka wnętrz nadal będzie prowadzić program "Totalne remonty Szelągowskiej". Absolutnie nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z tego, że może stawiać czoła kolejnym wyzwaniom.

Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić