Szokująca wiadomość matki Antka Królikowskiego. Tak się tłumaczy

22

Pewna internautka pokazała w sieci wiadomość, którą otrzymała od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W rozmowie z Pudelkiem aktorka wyjaśniła, jakie miała intencje.

Szokująca wiadomość matki Antka Królikowskiego. Tak się tłumaczy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wysłała bulwersującą wiadomość (AKPA, Facebook)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła interweniować ws. konfliktu Antka i Joanny Opozdy. Stanęła w obronie syna, twierdząc, że nie płaci on alimentów, bo nie zostały one jeszcze zasądzone. Jednocześnie zapewniła, że Antek wspiera matkę w wychowaniu Vincenta.

Wyszło też na jaw, że Ostrowska-Królikowska wysłała jednej z internautek bardzo ostrą wiadomość. Adresatka pokazała ją na Facebooku.

Uważaj, dziewczyno, komu współczujesz, bo możesz to opłacić życiem - ostrzegła matka Antoniego Królikowskiego.

Okazuje się, że była to reakcja na nieprzychylny komentarz użytkowniczki Instagrama. "Współczuję Asi, że miała do czynienia z taką rodziną jak wasza" - takimi słowami internautka rozwścieczyła celebrytkę.

Ostrowska-Królikowska wyjaśnia. "Emocje czasami ponoszą"

W sprawie bulwersującej wiadomości z mamą Antka Królikowskiego skontaktował się Pudelek. Jak odniosła się do słów skierowanych pod adresem internautki?

Miałam na myśli moje życie, bo też współczułam, a czuję się zagrożona, ja i moja rodzina. Ot, taki własny przykład ku przestrodze. Ale to emocje czasami ponoszą. (…) Żałuję, że to napisałam, skoro można to interpretować jak groźbę. Matko, co za paranoja - powiedziała aktorka.
Zobacz także: Julia Wieniawa o Antku Królikowskim: "Mam nadzieję, że przejdzie na dobrą stronę mocy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić