aktualizacja 

Tajemnica Rafała Brzozowskiego: "Nowenna pompejańska mnie uratowała"

31

Rafał Brzozowski, prezenter TVP i uczestnik konkursu Eurowizja, nie ukrywa tego, że jest bardzo wierzący. W przeszłości zdarzało mu się również namawiać innych do praktykowania wiary. Jakiś czas temu zachęcał, by Polacy odmawiali różaniec. "Wiem co mówię" - przekonywał gwiazdor. Znamy szczegóły. Pisze o nich "Super Express".

Tajemnica Rafała Brzozowskiego: "Nowenna pompejańska mnie uratowała"
Rafał Brzozowski radzi, by odmawiać różaniec. (AKPA, AKPA)

Rafał Brzozowski skończył w tym roku 42 lata. Gwiazdor w 2021 roku był reprezentantem Polski na Eurowizji. Wystąpił z piosenką "The Ride". Na koncie ma takie przeboje jak: "Tak blisko", "Magiczne słowa", Katrina" i inne.

Aktualnie prowadzi znany i lubiany program "Jaka to melodia" na TVP1. W przeszłości występował jako gospodarz "Koła fortuny" (TVP2).

Jak pisze "Se.pl", gwiazdor często przebywa w trasie koncertowej. "W swojej ofercie ma nawet propozycję dla kościołów. Tania nie jest, ale w końcu za nazwisko się płaci" - informuje dziennik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Brzozowski wspomina Eurowizję. Czy wziąłby w niej udział drugi raz?

Tajemnica Rafała Brzozowskiego: "Nowenna pompejańska mnie uratowała"

"Super Express" wyjaśnia, że Brzozowski nie ma problemu z tym, by publicznie mówić o Bogu. Sam określa się jako człowiek wierzący. Tabloid przypomina, że piosenkarz zdecydował się na dość intymne wyznanie w trakcie Sudeckiego Forum Inicjatyw w Głuszycy w 2022 roku. Miał do słuchaczy wtedy jedną ważą prośbę.

Chciałbym wam jeszcze powiedzieć ważną rzecz: odmawiajcie różaniec. Wiem, co mówię, bo sam miałem dużo problemów w życiu i Nowenna Pompejańska mnie uratowała. Polecam wszystkim. Pamiętajcie, Pan Bóg, Maryja na pierwszym miejscu, a potem reszta się ułoży - cytuje słowa Rafała Brzozowskiego "Super Express".

Co to takiego Nowenna Pompejańska? Jak czytamy na portalu "parafiasmolec.pl", modlitwa, która trwa nieprzerwanie aż 54 dni. Nazywa się ją "nowenną nie do odparcia". Codziennie odmawia się 15 tajemnic różańca.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić