Tak dzieci Cichopek zareagowały na Kurzajewskiego. Wydało się

130

Niedawno Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili związek. Teraz wyszło natomiast na jaw, jak dzieci celebrytki zareagowały na nowego partnera matki. Okazuje się, że darzą go sympatią.

Tak dzieci Cichopek zareagowały na Kurzajewskiego. Wydało się
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili związek przy okazji wyjazdu do Izraela. Wówczas opublikowali wspólne zdjęcie, do którego załączyli opis rozwiewający wszelkie wątpliwości.

Właśnie z Izraela para połączyła się ze studiem "Pytania na śniadanie". Przy tej okazji Cichopek i Kurzajewski mocno otworzyli się na temat swojego uczucia. Dziennikarz w samych superlatywach mówił o partnerce.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo "miłość". To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas - zaznaczał.

Jednocześnie zwrócił się do swoich synów, a także do dzieci Kasi. - Kochamy swoich najbliższych. Kasia swoje dzieci – Adama i Helenę, ja – swoich synów – Franka i Julka. Dla nich zrobilibyśmy wszystko i mamy nadzieję, że gdy my jesteśmy szczęśliwi, to oni również - dodał.

Nowe informacje na temat dzieci Cichopek

Teraz o dzieciach Cichopek rozpisuje się tabloid "Świat i Ludzie". Podkreślono, że celebrytka bardzo martwiła się o swoje pociechy ze względu na hejt wymierzony w jej osobę.

Nie spodziewała się, że publiczne oświadczenie wywołała również falę negatywnych komentarzy, także ze strony byłej żony Macieja – Pauliny Smaszcz. Jej samej nie było łatwo, ale najbardziej martwiła się właśnie o dzieci. Szczególnie o nastoletniego syna, który zagląda do internetu, ma swoje konto na Instagramie - zaznacza wspomniane czasopismo.

Kasia Cichopek podobno skrupulatnie tłumaczy dzieciom nową sytuację. A jak Adam i Helena zareagowali na Macieja Kurzajewskiego?

Kasia rozmawia, tłumaczy, powtarza jak bardzo je kocha. Podobno już wcześniej poznały Macieja i go polubiły - podkreśla "Świat i Ludzie".
Zobacz także: Dusili Popławską na planie foliową torbą. "To są niebezpieczne sceny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić