Anna Lewandowska ma obawy o przyszłość córek. Trudno się dziwić

4

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych trenerek fitness z naszego kraju. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego udzieliła wywiadu, w którym mówiła między innymi o swoich córeczkach. Sportsmenka nie ukrywa, że ma pewne obawy.

Anna Lewandowska ma obawy o przyszłość córek. Trudno się dziwić
Anna Lewandowska (Licencjodawca, AKPA)

Anna i Robert Lewandowscy mają za sobą bardzo ważną zmianę. W lipcu porzucili Niemcy, by zamieszkać w Hiszpanii. Ta przeprowadzka miała oczywiście związek z transferem najlepszego polskiego piłkarza. Napastnik zamienił Bayern Monachium na FC Barcelonę.

Ta przeprowadzka była istotna nie tylko dla sportowej pary. Na pewno mocno ją odczuły pociechy Anny i Roberta. Pięcioletnia Klara i dwuletnia Laura musiały pożegnać się ze swoim dotychczasowym otoczeniem.

Lewandowska nigdy nie ukrywała, że córeczki są dla niej bardzo ważne. Ostatnio mówiła o swoich dzieciach w rozmowie z "Faktem". Wyznała, że ma pewne obawy.

Moje największe marzenie jest na pewno związane z moją rodziną. Moim największym marzeniem jest to, żeby moje córki wyrosły na wspaniałe kobiety. Żeby nie spotykały na swojej drodze złych ludzi, bo o to się najbardziej boję. To jest moje największe marzenie - spostrzegła.

Takie obawy Lewandowskiej nie powinny nikogo dziwić. Powszechnie wiadomo bowiem, że nietrudno spotkać na swojej drodze niewłaściwych ludzi.

Anna Lewandowska przerażona

Niedawno Lewandowska wyznała też, co ją przeraża. Grzmiała w sprawie sytuacji w polskich szkołach.

Muszę przyznać, że statystyki w Polsce są przerażające. 30 proc. dzieci nie chodzi na lekcje WF-u, bo są zwalniane. Jest to przerażające z tego względu, że WF bardzo rozwija. Uczy dyscypliny, samodyscypliny, punktualności i konsekwencji, a to jest w życiu bardzo ważne - powiedziała na konferencji prasowej, cytowana przez pomponik.pl.

Lewandowska wyraźnie podkreśliła, że wychowanie fizyczne jest ważne w życiu każdego człowieka. Spostrzegła jednocześnie, że to inwestycja w przyszłość.

Zobacz także: Dusili Popławską na planie foliową torbą. "To są niebezpieczne sceny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić