Egurrola o rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Ja bym tego nie przekreślał"

6

Agustin Egurrola zabrał głos na temat rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Ich miłość rodziła się na oczach słynnego jurora. Przyznał, że jest mu przykro z powodu rozwodu tej pary i stwierdził, że być może jeszcze nie wszystko stracone.

Egurrola o rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Ja bym tego nie przekreślał"
Agustin Egurrola o rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał" (AKPA, AKPA)

Agustin Egurrola szczerze o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Zdaniem tancerza i jurora słynnych programów telewizyjnych, być może nie wszystko jeszcze stracone. Egurrola był świadkiem rozwoju wielkiej miłości między aktorką i tancerzem, którzy poznali się w "Tańcu z gwiazdami".

Para trenowała do występów w TZG na salach tanecznych Egurroli. Marcin Hakiel wprowadził Kasię Cichopek w świat tańca i razem zwyciężyli 2. edycję show. Niestety, para, której miłość zdawała się przetrwać wszystko, niedawno poinformowała, że to koniec ich małżeństwa.

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy - napisali w oficjalnym oświadczeniu małżonkowie.

Agustin Egurrola wróży Cichopek i Hakielowi powrót

Agustin Egurrola podczas rozmowy z serwisem "Jastrząb Post" odpowiedział na kilka pytań dotyczących Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jego zdaniem to, co łączyło tę dwójkę było "wartościowe i magiczne". Egurrola twierdzi też, że być może do siebie wrócą.

Ogromnie się zasmuciłem, bo kibicowałem im od samego początku. Uważam, że byli fajną i zgraną parą. Ale życie pisze różne scenariusze. Ja jeszcze bym tego nie przekreślał. Uważam, że to co było między nimi było wartościowe i magiczne, więc wszystko się może zdarzyć. Nie wiem dokładnie, jaka była przyczyna. Ale zawsze mnie boli, jak ludzie się rozstają - stwierdził instruktor tańca.

Na koniec Agustin dodał, że aktorka i tancerz są wzorem dla celebrytów, którzy upublicznili swoje związki i życie prywatne. Stwierdził, że Cichopek i Hakiel wiedzą, jak przeprowadzać medialne rozstania: - I Kasia, i Marcin absolutnie wiedzą, jak trzeba takie rozstania przeprowadzać. Myślę, że są wzorem dla nas wszystkich - dodał.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach małżeństwa. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 września 2008 roku. Mają syna Adama i córkę Helenę. Prowadzili też razem szkołę tańca. Ich życie wydawało się nienaganne, a miłość szczera i silna, dlatego rozstanie zszokowało fanów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić