aktualizacja 

Tak mieszka Maciej Kurzajewski. Spójrzcie, co ustawił sobie w domu

267

Dziennikarz sportowy i prezenter Maciej Kurzajewski jest uwielbiany przez Polaków. Obecnie widzowie kojarzą go przede wszystkim jako prowadzącego programu "Pytanie na Śniadanie" i... nowego partnera Kasi Cichopek. Obserwatorzy na Instagramie mogą podpatrywać, jak wygląda jego życie prywatne. Zobaczcie, jak mieszka Maciej Kurzajewski.

Tak mieszka Maciej Kurzajewski. Spójrzcie, co ustawił sobie w domu
Zobacz, jak urządził się Maciej Kurzajewski. (Instagram)

Macieja Kurzajewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest znaną postacią, kojarzoną z różnymi wydarzeniami sportowymi. Był gospodarzem wielu programów rozrywkowych. Obecnie prowadzi "Pytanie na Śniadanie" na antenie TVP 2. Niedawno znów zrobiło się o nim głośno za sprawą współprowadzącej programu śniadaniowego. Po długich medialnych spekulacjach dziennikarz potwierdził, że jest w związku ze swoją koleżanką ze studia - Katarzyną Cichopek.

Tak mieszka Maciej Kurzajewski

Przez 24 lata Kurzajewski był związany z dziennikarką Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, z którą rozstał się w 2020 roku. Dziennikarz pilnuje swojej prywatności, ale mimo to czasem pokazuje, jak urządził się w swoim podwarszawskim domu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Maciej Kurzajewski jest zapalonym miłośnikiem biegania. Na jego Instagramie nie brakuje zdjęć z maratonów czy treningów. Dziennikarz tak lubi tę aktywność, że postanowił zabezpieczyć się na wypadek niepogody. Ustawił we własnym domu profesjonalną bieżnię!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kurzajewski dość rzadko chwali się zdjęciami z wnętrza swojego domu. Wyjątkiem jest fotografia przedstawiająca jego syna - Franka. W oczy rzucają się przede wszystkim stylowe, eleganckie meble i dywan, który jest najbardziej kolorowym elementem wyposażenia. Salon utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Królują odcienie szarości. Dziennikarz stawia na klasyczny wystrój i minimalizm. Jedynymi ozdobami ustawionymi pod ścianą są fotografie w ramkach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jeszcze podczas lockdownu Kurzajewski stanął przed wyzwaniem stworzenia w swoich czterech kątach domowego studia. Kolejny dowód na to, że prezenter lubi minimalizm. Nie potrzebuje mieć wokół siebie dużej liczby sprzętów czy biurowych ozdób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Wielka woda": Żulewska i Schuchardt wspominają powódź tysiąclecia. "Obserwowaliśmy ślady, które zostawiła po sobie woda"
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić