Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Tak mieszka syn polskiego milionera. Jesteście gotowi?

111

Odkąd Izabela Janachowska wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego, nie może narzekać na finanse. Nosi tylko drogie, dobrze skrojone ubrania i jeździ wartym ponad milion złotych Bentleyem. A jak urządziła pokój syna? Wyszło stylowo?

Tak mieszka syn polskiego milionera. Jesteście gotowi?
Tak mieszka syn polskiego milionera (Instagram)

Izabela Janachowska jako żona milionera na finanse nie narzeka. Może pozwalać sobie na drogie ubrania i dodatki warte dziesiątki tysięcy złotych.

W grę wchodzą również samochody warte fortunę, ekskluzywne wakacje i rzecz jasna domy. Niedawno przeprowadziła się do nowego apartamentu. Gwiazda pokazała nagranie ze swojej sypialni i pokoju 3-letniego Christophera.

3-latek żyje w luksusie?

Oczywiście najwięcej osób czekało na to, aby gwiazda pokazała wnętrze pokoiku malucha. Jak się okazało, jest tam dużo bieli i... mnóstwo półek na książki.

Okazało się bowiem, że chłopiec jest molem książkowym i już od maleńkości zachęca mamę, by ta z nim czytała.

Oprócz tego, możemy się dowiedzieć, że 3-latek pasjonuje się lotnictwem, ponieważ na błękitnej ścianie znajduje się ogromny neon z napisem "Christopher Airlines"[linie lotnicze Christopher - red.].

Widać, że zaradna mama dba o zdrowie chłopca, ponieważ pokoju znajduje się również nawilżacz powietrza. Nie brakuje też stolika i kącika z zabawkami oraz niebieskich szafek, w których prawdopodobnie są ubrania chłopca bądź inne zabawki.

Prezenterka pokazała również, jakie dodatki wybrała do swojej sypialni. Podoba wam się styl żony polskiego milionera?

Przed Janachowską jeszcze sporo urządzania. Patrząc jednak jedynie po tych dwóch wnętrzach, można odnieść wrażenie, że jest w nich naprawdę stylowo. Podzielacie tę opinie?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić