Tak naprawdę nazywa się Cleo. Niewiele osób o tym wie

103

Wiedzieliście, jak na imię ma Cleo? Z pewnością niewiele osób zna odpowiedź na to pytanie. Tym bardziej, że pseudonim wokalistki nie ma nic wspólnego z jej imieniem.

Tak naprawdę nazywa się Cleo. Niewiele osób o tym wie
Cleo (Licencjodawca, AKPA)

Cleo cieszy się sporą popularnością. Ta wokalistka ma wielu fanów, którzy bardzo chętnie uczęszczają na jej koncerty. W ciemno można zakładać, że nawet najwierniejsi sympatycy Cleo nie wiedzą, jak ma na imię!

Joanna Krystyna Klepko - tak naprawdę nazywa się gwiazda urodzona w Szczecinie. Pseudonimu nie zawdzięcza imieniu, ale nazwisku. O tym, jak powstał, mówiła kiedyś Onetowi.

Od mojego nazwiska, Klepko. W chórze mówili do mnie Clepi i Cleo, i tak się złożyło, że już zostało - podkreślała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żona Kamila Grosickiego zrobiła furorę. O tym zdjęciu jest głośno

Cleo spełnia się nie tylko w roli piosenkarki. Jest też autorką tekstów. Poza tym ma umiejętności malarskie i zajmuje się projektowaniem mody. Z wykształcenia jest architektem krajobrazu.

Joanna Klepko karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection. Później nawiązywała przeróżne kooperacje. Spory rozgłos przyniosła jej współpraca z Donatanem, która rozpoczęła się w 2013 roku.

Ten duet wydał album studyjny "Hiper/Chimera" (2014). Cleo ma na koncie również solowe krążki - "Bastet" (2016), "superNOVA" (2020), a także "vinyLOVA" (2022).

Pierwszą płytę stworzoną z Donatanem promowała singlem "My Słowianie". Ta piosenka została wykonana podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wówczas Cleo zajęła 14. miejsce.

Cleo prywatnie. Co o niej wiemy?

Joanna Klepko urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. Niewiele osób wie o tym, że ma brata bliźniaka.

Cleo jest mocno związana ze stolicą. Wszystko za sprawą tego, że wychowywała się na warszawskim Ursynowie. Właśnie tam skończyła studia.

Życie prywatne Cleo jest owiane tajemnicą. Nie wiadomo zbyt wiele na temat jej sfery miłosnej. Wokalistka potrafi zadbać o to, by pewne rzeczy nie przedostawały się do mediów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić