Tak się bawi "córka" Putina. Nagrania podbijają sieć

17

Kilka miesięcy temu świat obiegła pogłoska, że Luzia jest tajemniczym dzieckiem Władimira Putina. Dziewczyna niedawno świętowała swoje 18 urodziny. Wiele nastolatek mogłoby jej pozazdrościć takiej imprezy.

Tak się bawi "córka" Putina. Nagrania podbijają sieć
"Córka" świętowała osiemnaste urodziny. (Getty Images, Instagram)

Plotki o tym, że Luiza jest nieślubną córką prezydenta Rosji, krążą już od jakiegoś czasu. Niektórzy zwracają uwagę, że nastolatka jest rzeczywiście bardzo podobna do Putina. Ten nigdy nie przyznał się do ojcostwa.

Ostatnio Luiza świętowała swoje 18. urodziny. Dziewczyna przyjechała z St. Petersburga do Moskwy. Według rosyjskich mediów na urodziny przywiozła ją rządowa limuzyna. To pierwszy raz, kiedy pojawiły się doniesienia, że Luiza podróżuje rządowym samochodem.

Imprezę urządziła w popularnym moskiewskim klubie, gdzie zadebiutowała jako DJ. Sala była pełna, choć nikt nie wiedział, kto stanie za konsolą. Luiza została tajemniczo zapowiedziana jako "bardzo tajny gość z St. Petersburga".

Według doniesień mediów lokalnych nad imprezą czuwała policja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Funkcjonariusze ze specjalnej jednostki mieli być w cywilnych ubraniach. Pilnowali, by na imprezę nie weszli też dziennikarze. Jak podaje tabloid "The Sun", kilku z nich zostało wyrzuconych z klubu.

Luiza, odnosząc się do plotek, żartowała, że z imprezy wróciła już "zwykłą taksówką". W rzeczywistości miała być prowadzona przez rządowe BMW 7, wcześniej przydzielone ministrowi kultury, a także używane przez ambasadora Watykanu w Rosji. Kierowca auta pracował podobno dla rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych i ma przyjaciół w administracji Putina.

Matką dziewczyny jest 45-letnia Swietłana Krwionogich. Mówi się o niej, że udało jej się zostać milionerką, choć zaczynała jako sprzątaczka. Dziś jest właścicielką klubów nocnych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ofiary COVID-19. "Jak wymarcie sporego miasta"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić