Tak ubrała się Schreiber w Rzymie. Tłum gapiów na ulicy

875

Marianna Schreiber ma za sobą sesję zdjęciową przy Koloseum w Rzymie. Na Instagramie relacjonuje, że jej poczynania przed obiektywem przykuły uwagę wielu osób. Nie było to zbyt komfortowe dla modelki.

Tak ubrała się Schreiber w Rzymie. Tłum gapiów na ulicy
Marianna Schreiber (Instagram)

Wzrasta popularność Marianny Schreiber. Wszystko zaczęło się tak naprawdę od udziału w "Top Model". Co prawda programu nie wygrała, ale mimo to stała się zdecydowanie bardziej rozpoznawalna.

Schreiber stara się rozwijać swoją karierę w roli modelki. Ostatnio zaliczyła kolejną sesję zdjęciową. Odbyła się ona przy Koloseum w Rzymie.

Miałam dość sporą "widownię" przechodniów, dlatego też ciężko było się skupić na zdjęciach. W nocy było już zimno (odczuwalna temperatura w dzień to 15 st., a w nocy 1 st.), ale w dzień efekt nie byłby ten sam. Koloseum jest przepięknie podświetlone - zaznaczyła Schreiber na Instagramie.

Szczere wyznanie Marianny Schreiber

Żona ministra PiS już w środę udała się w podróż powrotną do Polski. Nie ukrywała, że bardzo się z tego cieszy.

To było dla mnie wyjątkowe przeżycie. Pierwsza wizyta poza granicami Polski, pierwszy lot. Dziękuję, że byliście ze mną i jesteście! Dajecie mi siłę i wiarę w siebie - wyznała szczerze.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić