Tak wyglądała Magda Gessler na ślubie syna. Dwie wspaniałe stylizacje

260

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, wziął ślub! Ożenił się z Małgorzatą Downar. Ceremonia miała miejsce na Mazurach, gdzie małżonkowie wraz z najbliższymi świętowali swój wielki dzień. Oto, jak Magda Gessler wyglądała na ślubie syna. Miała dwie stylizacje!

Tak wyglądała Magda Gessler na ślubie syna. Dwie wspaniałe stylizacje
Tak wyglądała Magda Gessler na ślubie syna (Instagram, Tadeusz Muller)

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar wzięli ślub. Syn Magdy Gessler wraz z ukochaną zorganizowali wystawne przyjęcie na Mazurach. Goście nie mieli chwili, by się nudzić. Zaplanowano dla nich całą listę atrakcji. Pierwszą była sama ceremonia zaślubin.

Para pobrała się na statku Chopin w Mikołajkach. Jak podaje "Pudelek", rejs kosztuje 1500 złotych za godzinę. Gdy goście zjawili się na miejscu, wszyscy wypłynęli na lokalne wody, by towarzyszyć młodej parze, mówiącej sobie "tak".

Nie mogło zabraknąć oczywiście mamy pana młodego - Magdy Gessler. Restauratorka w towarzystwie rodziny i najbliższych celebrowała zaślubiny Tadeusza. Co więcej, usłyszała od syna wzruszające podziękowania.

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jest niesamowitą osobą, która zaraża mnie energią, daje mi to wszystko, dzięki niej robię to, co robię, uśmiecham się tutaj dzisiaj do was. Jesteś wyjątkową mamą. I cieszę się, mamo, że jesteś - mówił na statku Tadeusz Müller do wzruszonej Magdy Gessler.

Tak wyglądała Magda Gessler na ślubie syna

Magda Gessler na ślubie Tadeusza prezentowała się zjawiskowo. Miała przygotowane dwie stylizacje! Zmieniała je w zależności od okoliczności.

Pierwszy strój Magda Gessler założyła na sam ślub. Na statku zaprezentowała się w jasnej niebieskiej sukience. Na nią zarzuciła elegancką narzutkę, którą mogła związać, co przypominało długą suknię z trenem. Kreacja odsłaniała jedynie nogi z przodu. Przez to widać było białe buty na koturnie.

Mama Tadeusz Müllera dodała też opaskę na włosy, okulary i bogaty naszyjnik. W takiej kreacji witała syna oraz świeżo upieczoną synową chlebem i solą.

Gdy zabawa na weselu syna Magdy Gessler rozpoczęła się na dobre, restauratorka zmieniła strój. Na tańce wybrała sukienkę w odcieniach czerwieni. Na to założyła kwiecistą narzutkę, która powiewała na parkiecie. Nie zabrakło też naszyjnika i wysokich butów. Zdjęcia można zobaczyć niżej.

Zobacz także: Lara Gessler o zaręczynach mamy dowiedziała się z Instagrama
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić