aktualizacja 

Tak zarabia Magda Gessler. Wyliczenia ekspertów są nader wymowne

59

Magda Gessler to wręcz ikona polskiej gastronomii. Słynna restauratorka bez wątpienia ma głowę do interesów. W kilka miesięcy zdołała zarobić gigantyczne pieniądze.

Tak zarabia Magda Gessler. Wyliczenia ekspertów są nader wymowne
Magda Gessler (AKPA)

Magdę Gessler znają chyba wszyscy. Od przeszło 10 lat jest gospodynią "Kuchennych rewolucji". Regularnie odwiedza przeróżne restauracje, by dokonywać spektakularnych przemian.

Jak łatwo się domyślić, Gessler dobrze zarabia. Choć słowo "dobrze" to w tym przypadku zdecydowanie za mało. Popularna restauratorka jest wręcz rozchwytywana. Zaangażowanie w wiele projektów przynosi jej kosmiczne zyski.

Gessler występuje w TV, prowadzi swoje lokale, a do tego uczestniczy w kampaniach reklamowych. To wszystko sprawia, że na biedę narzekać nie może.

Magda Gessler kosi wielką kasę. Jak ona to robi?

Lwią część dochodów Gessler stanowią kontrakty reklamowe. Magazyn "Forbes" ustalił, że wartość reklamowa restauratorki to przynajmniej 300 tys. zł za jedną kampanię. "Super Express" podzielił się natomiast wymownymi wyliczeniami.

Pojawia się w reklamie promującej mobilną grę, reklamuje w internecie piwo, a ostatnio pozuje do zdjęć z lekami na lepszy sen. Do tego cały czas kontynuuje współpracę związaną z kateringiem dietetycznym, w którym można zamówić dietę z wyborem menu ułożonym przez nią samą. Gdy podsumowaliśmy wszystkie kontrakty, okazuje się, że na konto restauratorki w zaledwie kilka miesięcy wpadł najmarniej milion złotych - przekazano.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwycona programem 500+
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić