Takeoff nie żyje. Ludzie nie dowierzają. "To takie smutne. Za co?"

6

Fani rapu na całym świecie nie mogą otrząsnąć się po śmierci Takeoffa. Artysta został zamordowany na kręgielni w Houston w USA, gdzie bawił się wraz z kolegami. Smutek z powodu odejścia rapera wyraziły znane osobistości z całego świata.

Takeoff nie żyje. Ludzie nie dowierzają. "To takie smutne. Za co?"
Wielu celebrytów wyraziło smutek z powodu śmierci rapera (Getty Images, 2019 Paras Griffin)

Informacja o śmierci rapera pojawiła się 1 listopada i była ogromnym wstrząsem dla jego fanów. Takeoff został zastrzelony w kręgielni w Houston około godz. 2:30 nad ranem. Do tragedii doszło podczas gry w kości, kiedy to wybuchła bójka i ktoś otworzył ogień. Niestety kula, która dosięgnęła 28-latka, okazała się śmiertelna. Do szpitala trafiły dwie inne osoby. Na miejscu obecny był również raper Quavo, jednak wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Takeoff w ostatnich latach zbudował popularność o globalnym rozmiarze. Nic dziwnego więc, że oprócz fanów na całym świecie jego śmierć opłakują również inne gwiazdy. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele poruszających wpisów. Wśród gwiazd, które pochyliły się nad śmiercią rapera, są m.in. Khloe Kardashian, Khalid, Gucci Mane, AJ Tracey, Drake czy Mike Tyson.

To takie smutne. Wow! Za co? Niech Bóg zaopiekuje się wszystkimi, którzy cierpią. Te bezsensowne akty muszą się skończyć. Bardzo, bardzo smutno - napisała Khloe Kardashian.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Mam najlepsze wspomnienia z tego, jak wszyscy razem widzieliśmy świat - napisał Drake.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Spotkałem go kilka razy i był tak jasnym światłem. Niech teraz oświetla wieczność - napisał Mike Tyson.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Polska żegna Takeoffa

Śmierć Takeoffa zasmuciła również fanów rapu z Polski. Wśród nich znalazł się Bedoes, który od zawsze podkreślał swoją sympatię do grupy Migos, do której należał zastrzelony 28-latek. Raper z Bydgoszczy postanowił uczcić pamięć zmarłego, poświęcając mu relację na Instagramie. Pod jednym z dodanych zdjęć napisał nawet słowo "legenda".

Kim był Takeoff?

Takeoff wraz z Quavo i Offset'em stworzył Migos. Trio zdobyło sławę o globalnej skali. Ich debiutancki album studyjny "Yung Rich Nation" został wydany w lipcu 2015 roku i osiągnął sukces. Najlepsze lata przyszły jednak później. Raperzy zyskali ogromny rozgłos w 2016 roku po wydaniu piosenki "Bad and Boujee". Utwór znalazł się nawet na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Na początku 2017 ukazał się album "Culture", który okazał się hitem i pokrył się platyną.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić