aktualizacja 

Taki prezent Radek Majdan dostał od teściowej! "Wysoko zawiesiła poprzeczkę"

3

Gosia Rozenek i Radek Majdan pokazali w sieci, jak spędzili drugi dzień świąt. Przy tej okazji pochwalili się świątecznymi czapeczkami. Skąd je mieli?

Taki prezent Radek Majdan dostał od teściowej! "Wysoko zawiesiła poprzeczkę"
Gosia i Radek pochwalili się świątecznymi czapkami (Instagram)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rzadko odpoczywają od mediów społecznościowych. Relacjonują w nich wiele fragmentów swojego życia. Oczywiście nie mogli sobie pozwolić na to, by nie pokazać świątecznych aktywności.

Ostatnio celebrytka pokazała, jakie podarunki dostał Radek. Okazuje się, że mama Gosi wręczyła mu sweterek i uroczą czapeczkę.

Święta u Majdanów. "Wyglądamy jak wyglądamy"

Rozenek pokazała kilka fotek, na podstawie których możemy wywnioskować, że zarówno jej, jak i Radkowi nastroje dopisywały.

Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi, w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie chociaż #georgiomajdani nie poczuł świątecznego klimatu. Radzio mówi, że teściowa samej sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę, co będzie w przyszłym roku? - pisze Rozenek.

Na fotkach pojawił się też mały Henryk. Synek Radka i Gosi również pochwalił się świątecznym nakryciem głowy. Do twarzy im w takich stylizacjach?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić