"Takie plamy, plamki". Jackowski znów budzi przerażenie

8

Krzysztof Jackowski znów podzielił się swoimi przewidywaniami. Niestety, po raz kolejny nie są one optymistyczne. Popularny jasnowidz ma spore obawy o Polskę i Polaków.

"Takie plamy, plamki". Jackowski znów budzi przerażenie
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów z naszego kraju. Regularnie organizuje transmisje na YouTube, by dzielić się swoimi przewidywaniami na różne tematy. Niestety, jego wizje zazwyczaj nie są optymistyczne.

Tym razem mówił o lęku i chaosie. - Chaos będzie się wydawał nagłym chwilowym ruchem ludzi, reakcją, i nie będziemy sobie zdawali spawy z tego, że wywołana reakcja masowa może spowodować nieodwracalne skutki dla wielu ludzi - zaznaczał.

Mimo że fizycznie nic się nam nie stanie, to skutki tego chaosu, tego lęku, będą opłakane w późniejszej fazie - dodał.

Później zaczął mówić o zagrożeniu, z którym możemy się zmierzyć. - To jedno zagrożenie może wywoływać dwie groźne obawy: pierwsze to powietrze i to, co idzie z powietrza, albo w powietrzu, z cyrkulacją atmosferyczną. Ale też kojarzy mi się inna rzecz - mianowicie coś, to będzie osobne, coś ze skórą, na ręku, to będą takie plamy, plamki - spostrzegł.

To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk - kontynuował.

Krzysztof Jackowski o nadchodzących problemach

Odnosząc się do wspomnianych "plamek", Jackowski stwierdził, że będziemy widzieć w mediach, że "jacyś ludzie poza Polską nieliczni to mają". Profeta zapowiada, że zostanie to uznane za coś groźnego i pojawi się zalecenie, by "unikać skupisk ludzkich".

Będzie wrzawa, że będzie ktoś oskarżany o spowodowanie możliwości sztucznej epidemii albo zagrożenia dla ludzkiego życia - mówił Jackowski na YouTube.

Nawiązał też do wyborów w naszym kraju. Jasnowidz uważa, że pojawi się problem.

Cały czas kojarzy mi się, że nasz kraj jest w sytuacji specyficznej. Mam takie wrażenie, jakby nie miały się odbyć przyszłe normalne wybory. Mam takie wrażenie, jakby już wyborów przyszłych miało nie być. Pamiętacie, jak mówiłem podczas zarazy, że ten rząd w drugiej kadencji nie doczeka przyszłych wyborów. A potem, jeżeli one będą, to będzie to jakiś… To nawet nie będą wybory - tymczasowy rząd specjalistów bez wyborów, gdy z jakichś względów nie będzie mogło być wyborów... Bardzo dziwnie mi się Polska kojarzy na najbliższą przyszłość - podsumował.

Oczywiście wizje Krzysztofa Jackowskiego należy traktować z odpowiednim dystansem. Niejednokrotnie było bowiem tak, że popularny profeta totalnie mijał się z prawdą.

Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach: "To nie jest praca"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić