Takie wykształcenie ma Magda Gessler. Nawet się nie spodziewacie

133

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Mało kto jednak wie, że nie ma wykształcenia kierunkowego. Kierunek studiów, który ukończyła, będzie dla wielu sporym zaskoczeniem. Nie jest on bowiem związany z gastronomią czy biznesem.

Takie wykształcenie ma Magda Gessler. Nawet się nie spodziewacie
Magda Gessler. (Instagram)

Magda Gessler jest nie tylko znaną restauratorką, właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji, ale także malarką, felietonistką i autorką książek kucharskich. Od 2010 r. jest również gospodynią programu TVN "Kuchenne rewolucje".

W międzyczasie prowadziła też inne programy takie jak: "Sexy kuchnia Magdy Gessler", "Odkrycia Magdy Gessler". Była także jurorką polskiej edycji programu "MasterChef".

W 2010 r. restauratorka została wyróżniona certyfikatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za promocję polskich produktów.

Gwiazda TVN jest właścicielką kilku restauracji m.in. "Fukier", "Polka", "Słodki, słony", czy "Ale Gloria".

Takie wykształcenie ma Magda Gessler

Magda Gessler spędziła swoje dzieciństwo m.in. w stolicy Bułgarii Sofii oraz na Kubie, co było związane z działalnością zawodową jej ojca, który był korespondentem. W latach 60. XX w. wraz z rodziną zamieszkała w Hawanie.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" ukończyła XXII Liceum Ogólnokształcące im. Jose Marti w Warszawie. Następnie zamieszkała w Madrycie, gdzie ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. A zatem ma wykształcenie artystyczne, co dla wielu osób może być zaskoczeniem.

Magda Gessler biegle mówi w kilku językach: hiszpańskim, niemieckim włoskim, porozumiewa się też w języku angielskim i portugalskim.

Restauratorka w latach 80. XX w. wyszła za Volkharta Müllera. Z tego związku Magda Gessler ma syna Tadeusza. Po śmierci męża wróciła do Polski i drugi raz wyszła za mąż za Piotra Gesslera. Mają razem córkę Laurę. Związek jednak nie przetrwał. Obecnie gwiazda TVN związana jest z lekarzem Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień w Toronto.

Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejme karty swojej autobiagrafii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić